• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    OK. díky
    PES
    PES --- ---
    Je nějaký zásadní důvod, proč je vstup dat v klubu i ovládací prvky jeden dlouhý POST formulář?

    Když např. dám vyhledávat, tak ENTER odpálí odeslání prázdného příspěvku (musí se kliknout extra na lupu). Samo, nastavení počtu zobrazených příspěvků takto vlastně ani odeslat pomocí ENTER nejde.

    Samo není to v nejmodernějším prohlížeči nacpaném tunou JS, ale jako způsob práce s formuláři je to nešťastné...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Uz ok?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ten náhled je volaký divný...

    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Smazal jsem v klubu [SEDM - 7 věcí, ve kterých jste jiní, než ostatní lidi okolo vás] 2 příspěvky (před cca pěti minutami), ale v admin logu to není zobrazeno.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    LUCIEN: pokud pujde mazat v historii prubezne a ne jen jak to bylo jen pro premium nebo az po roce bez navstiveni tak ok, ale taky bych to tam necpala ...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: tak to bych se pak jeste primlouval za nejakej toggle do toho button baru, todle fakt v historii nechci mit :)
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Vicemene feature, jen to mozna nejak oznacim jinak.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Ze se mi v historii zobrazuje inzerat z trziste je feature nebo bug? 🤷‍♂️
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Nedal by se přidržet v textarea rozepsaný příspěvek, když odejde uživ. stranou - kliknutím na třeba anketu, a pak se vrátí do textarea pro příspěvek, tak zmizí textík.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    NYX: Aha. Takže je v plánu nějaká změna? Třeba že by se "VČETNĚ" a "BEZ SLEDOVANÝCH" projevily i bez kliknutí na "ULOŽIT"?
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    resily se uz hlasky po odeslani prispevku/zpravy v poste? ta zprava "Post/Message sent" je podle me uplne zbytecna (navic posune obsah stranky dolu, coz je k vztaku).
    stejne tak jsem dost casto pouzival odeslani prazdny zpravy jako refresh, takze hlaska "Cannot send empty message" je to samy v blede cervenym...

    nechces se zavdecit par staromilcum a dat to pryc? :)
    NYX
    NYX --- ---
    CPT_PLESARD: Vlastnost zatim
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Záložka "HISTORIE".
    Kliknutí na "VŠE" a "S NOVÝMI PŘÍSPĚVKY" se projeví i bez kliknutí na "ULOŽIT".
    Kliknutí na "VČETNĚ" a "BEZ SLEDOVANÝCH" až po kliknutí na "ULOŽIT".
    To je chyba, nebo vlastnost?

    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: Opraveno
    KEJML
    KEJML --- ---
    ZAK: Mne to dela i ted, kdyz ten prispevek uz odroloval a neni nejnovejsi
    ZAK
    ZAK --- ---
    KEJML: doplnim, me to dela taky, ale vzdy pouze kdyz je ten link v nejnovejsim prispevku.
    KEJML
    KEJML --- ---
    U některých odpovědí v tomhle klubu vidím červené datum (jako bych příspěvěk nečetl, ale já ho četl, je starší než aktuální), ale u jiných vidím černé.

    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Dodelano
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam