• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PES
    PES --- ---
    TRAGED: To by musel dát správný typ Collation na ten index v PostgreSQL, ne?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NYX: A nemohl by byt, treba jako option: collate "POSIX"; PROSIM!
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    TRAGED: ja to delam takhle GILHAD:
    NYX
    NYX --- ---
    TRAGED: Jo, proste se tak postgres chova. Zprefixuj si to cisly nebo pismeny.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CDO ALERT!

    Ted me to prastilo do oci, seznam klubu zacal pri razeni ignorovat specilani znaky! Jak si ho ted mam setridit podle kategorii? Abecedna to nechci!

    CDO ALERT!
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Když něco pastnu (cmd+v) do vyhledávacího pole a kliknu na enter, nic se nestane. Musím to napsat, abych mohl začít hledat. Brave/MacOS
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    muze tohle PUPU byt related k vcerejsimu fixu tohohle? KEJML
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Právě jsem si na nyx nahrál pdf a uložilo se mi mezi soubory jako .bin

    Viz https://nyx.cz/files/000/022/2294281_461d19e8a0b6a456054c/original.bin
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DANYSEK:
    sice takto senilní asi nejsem... ale kdyby se to tvářilo jako vybrané, tak by to naplnilo potřeby :-)

    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    KOC256: zamyslis se, na chvili kouknes jinam, to je hned... :-) Starej NYX to odliseny mel.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DANYSEK:
    nevzpomínáš si, že jsi na to klikl? :)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Zdravim, nedari se mi najit funkcionalitu pro nezobrazovani ikonek, byla odstranena?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    slo by nejak odlisit "preview" prispevku od toho, kdy se opravdu vlozi do auditka? :-)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Ne, ze by mi to vadilo, ale nahlasit se to musi :)
    kdyz v bookmarkach kliknu na nove prostrednim mysitkem, tak se otevrou v novem tabu a nove jsou cervene, pri druhem prostrednim kliknuti po chvili jsou cerne (protoze "prectene" v tom prvnim tabu) - OK
    prostredni klik a za chvilku levy klik otevre novy tab s cervenyma a pak reloadne okno s cernyma - OK
    ale obcas mi blbne mys a na prostredni klik vydeneruje i levy - pak se otevre novy tab s cervenyma a reloadne taky s cervenyma - coz IMHO neni spravne a IMHO se mi to driv nedelo (ale fakt mi to nevadi, jen to je obcas trochu matouci, kdyz je to daleko od sebe (hodne tabu od sebe - oteviram tak skoro vsechny nove a pak postupne ctu), a ja ctu "nove", ktere uz jsem "davno" cetl)

    Matouci proto, ze spousta klubu prebira ze spousty jinych, tak jeden obrazkovy vtip (nebo i nekolik ruznych, ve stejnem ci jinem poradi) se mi klidne objevi ve trech ruznych klubech v novych.
    Ale nijak zvlast mi to nevadi, jen jsem si toho vsimnul.
    PUPU
    PUPU --- ---
    Kdyz si v klubu pockam, az se objevi nove zpravy (zluty pruh s ikonami lidi) a pak na nej kliknu, tak se nove zpravy zobrazi, ale bez cerveneho data/casu... takze nevim, ktere prispevky to vlastne byly.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    JIRIKK: zatrhni checkbox vedle jmena autora a vyskoci ti vsechny tlacitka
    JIRIKK
    JIRIKK --- ---
    Ahoj.
    Nevím, jestli to už někdo nehlásil, ale na mobilu se mi u příspěvku nezobrazujou všechny ikonky vpravo nahoře. Je vidět jen počet liků a palec nahoru. Zkusil jsem to i na desktopu přes nástroje vývojáře. Ikonky zmizej, pokud je šířka obrazovky menší než 641px. Chrome i Firefox.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Teď mi při posílání zprav došlo, že vlastně moc nerozumím proč se po odeslání zprávy to potvrzení (viz. KRALIK) nezobrazuje v tom toast-alertu jako např. informace o nahrávání souboru atp...?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nelze posilat hromadne maily ve formatu "ID, ID, ID"
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: blbé
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Je to blbé nebo je to blbě?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam