• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NYX: navrhuji zrusit nebo umoznit vypnout. Uz 3. den mi skacou bubliny po pridani fotky do stipacichh :-/
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    VYHULENY_UFO: Kvuli tomu vznikl conyx, uz jsrm to sem psal, ale asi to nebude velka priorita...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Ať nahrau soubor do pošty z počítače nebo z mobilu, stejně se to nepropíše do souborů, ale místo to (dočasně) sežere... co dělám blbě?


    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    NELLAS: Díky :) Zkoušela jsem taky, ale jen jednou a asi jsem to tam napsala špatně.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //drobna pripominka a asi nema smysl resit, ale vyzkousel jsem textovy prohlizece

    links 2.22 a elinks 0.13.5 me ani neprihlasi

    lynx 2.9.0_pre6 mi dovolil aspon prihlasit, ale neposlu ani prispevek. no mozna neco delam blbe :D

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAVARA: V podstatě vůbec. Ale zrovna jsem to ověřila :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jako není to úplně intuitivní :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    VERSONNENHEIT: Do kolonky "současné heslo" zadej heslo, zadej email a potvrď.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    VERSONNENHEIT: nevim, možná jen nějakej můj error
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VERSONNENHEIT:
    Toto nestaci? Myslim ze to je ono.

    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Nevím zda se řešilo, na filtru to nevidím.
    Chci si změnit v uložení email pro resetování zapomenutého hesla a objevuje se hláška že mám zadat heslo, ale není ho zadat kam :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: sry za nepresne vyjadreni
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: Jo takhle, obrazky. Uz chapu.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: chrome, droid
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: na mobilu v appce? v prohlizeci? jakem?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Mozna by stalo za zvazeni obrazky, ktere stahuji na mobilu nejak odlisit. Ted se vsechny jmenujou "original.[gif,jpg,png])
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAVRY: To jsem tu řešila už ze začátku, je to tak schválně, protože to skoro nikdo nepoužíval. Změna se neplánuje.
    NOP
    NOP --- ---
    Musím říct, že jsem dost nadával, když kvůli nový verzi nyxu přestal fungovat nyxdroid, ale co ty poslední dva týdny chodím na nyx přes webovou api (nebo jak se to..), tak si to nemůžu vynachválit! Má to v podstatě všechno a když už mi něco vadí, tak jen trochu a je to zpravidla zanedbatelná drobnost. Když jsem teď nainstaloval upravenej nyxdroid, tak jsem ho po chvíli smazal, protože to prostě není ono (ale nechci ho kritizovat - byla to jednoznačně moje nejpoužívanější aplikace, jen se na ní holt přestalo pracovat, nicméně ten rozdíl ve funkčnosti je velikej, jen jsem to dřív asi nechtěl vidět).

    Vlastně mi teď vadí jen to, že to není samostatná aplikace, která by vypadala přesně tak, jak to vypadá teď. Než si vždycky uvědomím, že jsem v prohlížeči, tak čumim na displej jak pako a přemýšlím, jak se dostanu na internet (jsem simpleton, no).

    Dobrá práce!
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: ale samotne CAJ to najde... tady existence tecky v nazvu ZA tim stringem zpusobi ze to nejde najit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam