• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    NYX: hmm ted si rikam, ze firefox ma nove nejakej ten protitrackovaci sandboxing, ze nedovoli contentu z FB se nacitat na jinejch domenach... hadam, ze to muze souviset...
    NYX
    NYX --- ---
    HARVIE: vsechno je to FB CDN...a muj browser posila referer (jen domenu). Tak tezko rict, kde je problem.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    NYX: me se to nacte jen kdyz otevru ten obrazek v jinym tabu. adblock zakazany.
    NYX
    NYX --- ---
    HARVIE: tam tam se mi zrovna vse nacetlo :-/
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    E2E4: tak aspon uz vime jak to leaklo.. jaky ID ma faltynek na nyxu?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    E2E4: ne :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    HARVIE: Priklady prispevku, kde jsou takove obrazky? At muzu otestovat pripadnou zmenu?
    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: Co koukam v db, tak velikost / rozmery sedi na tohle. Tak nevim. Dokazes to zreplikovat?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Něco divnyho, přiložil jsem obrázek, měl poměrně krátký filename. teď se mi místo něj zobrazuje stránka z Faltýnokova deníku..?!

    https://www.nyx.cz/discussion/9291/id/53596373
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Kam zmizely návštěvy profilu? To se teprve přidá? Předpokládám jako
    OCTOPUSS: ?
    ADITU
    ADITU --- ---
    BLACKHEAD: Do skinu Aether red ta červená zase výrazně sedí a zelená by rušila. Do černého by se zase hodila úplně jiná barva atd. atd. Se nikdy nezavděčíš všem.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Prijde mi to, nebo je ted v diskuzich vic nenactenejch obrazku? Jak kdyby predtim nyx nejak blokoval referrer a ted to prestalo fungovat, takze stranky co aktivne blokujou embedovani obrazku na jiny weby to maj snadnejsi.

    I kdyz mozna je to tim, ze se ted alokuje na strance misto pro obrazek uz pred nactenim, takze se pres nenacteny obrazky musim proscrollovat. Ale na druhou stranu ted zas neskace cela stranka jak se to postupne nacita, to me stvalo zas predtim. si clovek nevybere.
    NYX
    NYX --- ---
    BLACKHEAD: Protoze uz jsi pred tim v diskuzi byl treba?
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    NYX: Ted nechapu... Proc bych mel tri znich uz cist? :-o
    NYX
    NYX --- ---
    BLACKHEAD: Zas pokud mam ukazat ctyri odpovedi a tri jsi uz cetl, je nesmysl jim davat stejny prostor.
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    NYX: A ty palce nahoru udelat zeleny by slo? Ta cervena opravdu evokuje ze je to spatne. :-(
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    NYX: Dik! Me prijde dulezitejsi mit prehled o vice (vsech) tech odpovedich, nez videt jednu jedinou celou.... ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    BLACKHEAD: No zas by se pak max vyska odpovedi mela menit podle poctu odpovedi. Nadseny z toho teda uplne nejsem. Ale dam si do upominek a uvidime.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam