• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    QWWERTY: diky :)

    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Klik na jaky obrazek?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Klik na obrázek by měl místo profilu přesměrovat do pošty, s připraveným linkem na klub - i mne by to usnadnilo přidělování přístupů, když mi o něj někdo napíše - takhle musím nejdřív najít ten klub.

    Advanced verze - spolu s textem uživatele a linkem na klub tam budu mít odkazy na schválit pro zápis / jen pro čtění / zamítnout, který javascriptem (tj. nezmizím z pošty) to právo přidělí a uživateli napíše.

    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    neslo by vratit, aby TITLE stranky stranky ukazoval pocet novych neprectenych prispevku?
    ie mam tab na pozadi, do diskuze prisly 3 novy prispevky a stary nyx zmenil TITLE, na "[+3] %nazev diskuze%", takze jsem primo v seznamu tabu videl, ze se tam objevilo neco novyho
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Když hledám v rámci klubu, tak jsou ze seznamu výsledků vyřazeny ankety (tuším, že to bylo i na starém nyxu), šlo by to prosím dodělat? Aby byly ankety ve výsledcích hledání zahrnuty aspoň podle otázky. Díky


    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Omlouvám se, zdali již bylo hlášeno ale nějak zlobí listování v diskuzi.
    vidím 20 v počtu zobrazených příspěvků, jsem zcela na počátku
    vložím 1 a zmáčknu << abych viděl jen první, nejnovější (jako na starém nyxu) -> vidím zas 20 nejnovšějších
    měním na 5 a mačkám >, opět vidím 20 příspěvků
    dávám 24, mačkám <, opět vidím 20 příspěvků

    ok, zdá se, že 20 je minimum, i když se mi to nelíbí.
    ale to listování je i tak divné:
    Když jsem na prvním příspěvku, zadám 1 a zmáčknu >, dostanu se na ten samý obsah, jako když v ten stejný okamžik zadám 20 a zmáčknu >

    a navíc:
    když údaj smažu, a zmáčknu > dostanu se na error page.

    Jak to teda má fungovat? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NAVARA: hmm, náhled to dělá lépe, než samotná diskuze :D

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Fate má tři stavy, jak kostka může hodit - plus, nula, mínus - což se dá různě simulovat pomocí normálních kostek (e.g. 1 = +, 2 = 0, 3 = - ), ale k tomu je vhodné vidět ty hody.
    V jiných hrách je např. důležité, kolikrát padla šestka a ne konečný součet - i tady je dřívější zobrazení hodů vhodnější.
    Ukázky obojího např. v [NAVARA @ FATE RPG (OOC)]

    Najíždění myší je lepší, než drátem do oka, ale… :)
    NYX
    NYX --- ---
    Ok, zkusil jsem ten editor nasadit cvicne do bloku, udalosti a trziste.

    NAVARA: Uz ukazuje po najeti mysi na ikonku. Ale co je myslene tim ( + / 0 / - ) nevim.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAVARA: Na Fate je lepší Discord a DiceMaiden bot.
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: Jedina odlisnost by mely byt diskuze s odpovedmi nahore. Co dalsiho konkretne tam pozorujes?

    A vypadek jaky? Nedostupnost? Nejaka chybova hlaska? Monitoring mi nic nehlasil.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Nevim jestli nekdo hlasil uz, ale kluby v historii se zobrazuju v nepochopitelnem poradi, nikoli podle casu, kdy je clovek naposledy navstivil.
    plus vypadek pred chvilkou.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NYX: To je teda přístup. Všechno jde, ale musí se chtít, což jaksi nezvládáš. Nechceš prachy z prémiovek radši investovat do schopného prgače?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Házítko neukazuje jednotlivé hody, takže už se nedá vyhodnocovat např. fate ( + / 0 / - )

    [NAVARA @ FATE RPG (OOC)]
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    NYX: OK. Nejvíc mě překvapilo, že se to i na mobilních zařízeních chová jinak.
    NYX
    NYX --- ---
    CPT_PLESARD: vlastnost zatim
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Na mobilu, v prohlížeči, se mi v pravým dolním rohu nabízí možnost skočit na poslední přečtený (5,5" 1280x720, A 5.1.1, Ch 89.0.4389.105).
    Na tabletu (10" 1920x1200, A 6.0, Ch 89.0.4389.105) a v kompu (W10, Ch 89.0.4389.128) ne.
    To je vlastnost, nebo chyba?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: hm, mně konzistentne ne. A dělá to víc obrázku, a to i když vypnu ublock origin a velikost fontů nastavím na default
    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: na mobilnim firefoxu se mi zobrazi v pohode
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Jinak co je s těmi obrázky, např toto není vidět.

    Mobilní nyx, mobilní Firefox

    [SLEEPLESS8 @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1]

    Nefunguje ani když dám desktop site.

    Long click a open image in new tab obrázek zobrazí

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam