• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    PETER_PAN: smerem dolu zkusim.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    NYX: Zmenil jsem ted pocet vychozich zprav na 65 a problem pretrvava. Stejne tak na 20.

    Ve Firefoxu se to chova stejne.

    BTW. Mohu zobrazit vice zprav, ale ne mene.
    NYX
    NYX --- ---
    PETER_PAN: Vyzkouseno ted na chromu a taky se chova spravne. Tak fakt nevim.

    Pozoruje to nekdo dalsi?
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    NYX: Google Chrome Version 90.0.4430.85 (Official Build) (64-bit), anonymni karta.

    A deje se to od prechodu na novou verzi nyxu.
    NYX
    NYX --- ---
    PETER_PAN: Hmmm, zvlastni. Prohlizec?
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    NYX: Jakoukoliv vedle policka pro zadavani poctu zobrazenych prispevku.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Ok, mrknu na to. Stejne ohledne te sekce chci jeste neco menit.
    NYX
    NYX --- ---
    PETER_PAN: Tohle se mi nedeje, ted jsem to zkusil. Kterou sipku mackas?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Nickname správce - teď to ani neukáže menu s možností pošty, ale rovnou pošle do profilu.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    Nevim jestli se to tady uz probiralo, ale rychlym filtrovanim jsem to nenasel.

    Mam nastaveny nejaky pocet vychozich zobrazenych prispevky v auditku (mam nastaveno 55 prispevku). Kdyz vlezu do jakehokoliv auditka opravdu se zobrazi tento zadany pocet prispevku, ale nejde to zmenit. Zmenim treba na 10 a zmacku sipku a po nacteni mam zase 55 prispevku.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOUDY: osobne si myslim, ze pred tema dvaceti lety bych asi udelal nejvetsi uspech tim, ze bych napsal, ze prodavam drogy v dobry kvalite a celkem levne. priznani, ze zatim nevim, cim bych mohl komunite prospet, ze to se uvidi casem, asi nebylo to idealni co mlade stredoskolske smazky chteli slyset od duchodce :D
    NYX
    NYX --- ---
    KOUDY: To budu muset prosmyslet, co s tim.
    NYX
    NYX --- ---
    VYHULENY_UFO: Jo, jeden cas byly vypnute uplne, to je fakt.

    Jinak ty zadosti cteme a potvrzujeme, ted jsem adminum dodelal i moznost schvalovat je primo z iOS appky.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    VYHULENY_UFO: Mel jsi napsat, ze jsi fotograf a DJ, ktery rad jezdi na czechtekk a ma rad hemalu :))

    jinak jak to pls vypada s dokoupenim mista?..furt mam -0.9Gb..hrozne rad bych smazal treba nejake stare obrazky v diskuzich..ale ve files furt nevidim razeni podle velikosti souboru :))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: kdysi mi jedno id napsalo

    podle mě je tu aktivních už jen pár lidí, kteří zažili starý Cyberspace a přišli sem v té první vlně. Jak tehdy běžely registrace, ovšem netuším. Tedy kromě toho, že jeden čas neběžely vůbec.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NYX: ja si pomatuju, ze jsem vyplnoval nejakej formular s otazkou, cim si myslim, ze muzu prispet. ale myslim, ze to nikdo nikdy ani necetl...
    NYX
    NYX --- ---
    VYHULENY_UFO: Posilaly se i fyzicke pohledy, mam jich stale nekde schovany balik :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HERKULES: Původní způsob registrace byl napsat nám administrátorům dopis, proč chce dotyčný být na Nyxu.

    lol, tak to nikdy nefungovalo, napsat adminum dopis :D
    NYX
    NYX --- ---
    MONIOUS: Jo, tohle nejak musim prekopat trochu. Znovuzarazovani do trziste by fungovat melo pokud byl predtim inzerat neaktivni dost dlouho. Kdyztak proverim.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NYX: "vyhledat prispevky" ? vidim, ze to je jinak barevny, asi zvyrazneny. Dobry vedet, osobne bych to uvital v poradi diskuze/lidi/prispevky, no ale co uz.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam