• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    NAVARA: spíš dokud na něj nebylo reagováno + do minuty
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jak to vypadá s možností editace vlastního postu, třeba cca do pěti minut od odeslání? :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    NYX: fair enough
    NYX
    NYX --- ---
    DWAY: Uplne nutne to neni, jen je to prkotina a predelani je slozitejsi nez by jeden cekal :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    je toto nutne?

    Ono si clovek tak nejak vsimne, ze zprava kterou psal se objevila v diskusi.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    zrovna ted...

    V roku mi vyskočila zpráva, že jsi na mě reagoval. Kliknu na to, přejdu do diskuze a přečtu. Následně klikám na sledované a vidím, že ve stejné diskuzi existuje jedna nová zpráva která je reakcí na moji zprávu. A ano je to ta co jsem před pár sekundama přečetl...

    Toto například myslím já...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Tady se resi zpravy v poste. Ty v diskuzich se chovaji jinak.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCIEN:
    NYX:
    Ono obecně dochází ke zvláštním situacím, kdy zprávu přečtu třeba v nofifikacích nebo na nějakém mobilním klientovi v tom souhrnu s odpověďmi a pak musím znovu ještě přímo v tom auditku. Jen jsem zatím neměl nervy na to to s někým zkoušet simulovat a sepsat...
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    NYX: predtim tam bylo neco jako "use template" nebo tak neco, a ono to hodilo vyplneny pole z toho, kterej si vybral, vcetne kategorie a typu inzeratu. clovek pak jenom prepsal nazev a hodil fotky. mam takhle ulozenejch par starejch inzeratu prave kvuli tomu, ze se daly kopirovat :D
    NYX
    NYX --- ---
    MONIOUS: A je fakt treba kopirovat cely inzerat? Nestaci predvyplnovat treba postovne/dopravu z posledniho zadaneho?
    NYX
    NYX --- ---
    MONIOUS: Asi jen neni dodelano. Stejne tak u udalosti. Poznamenam si.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    kopirovat inzerat (pouzit sablonu prechoziho) nejde schvalne? to byla celkem uzitecna ficura :/
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Vcelku jo. Nyx neeviduje prectenost konkretnich zprav, ale cas navstevy posty. A cas navstevy posty ve viditelnem stavu. A podle toho starsi zpravy oznacuje jako prectene. Tj. bych odpovedi na jakoukoliv zpravu musel vsechny starsi povazovat za prectene. A ted je jeste otazka, jestli tohle povazovat za precteni ve viditelnem nebo neviditelnem stavu.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: No a oznacit zpravu jako prectenou pokud na ni existuje odpoved je problem?
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: Tak detekovat precteni zpravy skrz email, do toho se mi moc nechce :-)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Ahoj, možná bych ani nepotřeboval notifikace, když si povídám sám s sebou. Rozuměj odpovídám na svůj příspěvek sám sobě. :) Díky
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Kde si toho nikdo nevšimne a pak místo hlasování v anketě plení diskuzi odpověďmi jeden po druhým - záhlaví je také příliš bokem ze zorného pole
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: No nikdo ti nebrani tohle strcit na nastenku prave, ne?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co možnost nového typu příspěvku "na nástěnku" - jeden řádek textu omezené délky, jen jeden na diskuzi - co by se zobrazoval nad nejnovějším postem?
    Na rozdíl od delšího záhlaví s obrázky apod (většinu času skrytého), tenhle by tam byl pořád, na viditelnějším místě, ale s omezeními, aby nemohl moc prudit.

    Použití např. pro link na post s aktuální anketou
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NYX: nejsem, musel bys me navest, nejsem webovy vyvojar. mam firefox 88 pro linux. ale ted jsem vypnul NoScript (i kdyz v nem mam domenu nyx.cz uvedenou jako trusted) a uz to nedela.... takze problem bude v nem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam