• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Není to jedna z těch stránek, co ve skutečnosti jedou html+js pod obrázkem a pak až ho případně přesměrují / zobrazí?
    NYX
    NYX --- ---
    BROUKOID: Otevrit network tab v dev tools, reloadnout vse a podivat se, v jakem stavu skonci tyhle konkretni requesty.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    NYX: obojí linkuje z pbs.twimg.com a asi nebude jediný
    https://www.google.com/search?q=pbs.twimg.com+images+doesnt+show
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    NYX: napada te co bych mohl zkusit? (jako pro debugovani)
    NYX
    NYX --- ---
    BROUKOID: Oboje se mi nacte :-/ Taky Firefox (88.0.1)
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    Cekal sem nejakou dobu, nez to zahlasim, protoze sem predpokladal, ze to je asi uz "ve stavu reseni", ale protoze to porad zlobi, tak:

    cca 5% vsech obrazku na nyxu se nezobrazuje (ikonka "rozbity" obrazek) - nicmene pokud nad "rozbitym obrazkem" udelam right-click + "View Image" obrazek se zobrazi bez problemu.
    Zkousel jsem si hrat s html kodem, jestli je to nejaka malickost, ale at zmenim cokoliv, stale se to nezobrazuje.

    Priklady:
    [TOXICMAN @ Fotografie z vesmíru a kosmonautiky +videa]
    [NECROMAN @ Fotografie z vesmíru a kosmonautiky +videa]

    Mam Firefox 78.10.1esr
    AETHER
    AETHER --- ---
    NYX: Dnes v navrzich na ankety.
    NYX
    NYX --- ---
    AETHER: V jake diskuzi?
    AETHER
    AETHER --- ---
    Posledni dobou se mi stane, ze se mi jako nove zobrazuji prispevky, ktere jsem uz cetla. Dnes se mi takhle zobrazily 2 mesice stare prispevky. Vetsinou. Hodim pres iOS apku.
    W3R
    W3R --- ---
    NYX: jj, na email sms branu: uzs mi na to po prepnuti systemu reagoval, je nas asi minimum, jen me to takhle vyhovuje
    NYX
    NYX --- ---
    W3R: Muzes popsat usecase? At tusim, na co myslet? Preposlani vseho z nyxu nekam jinam?
    W3R
    W3R --- ---
    k preposilane poste jeste, neni to vytka jen namet, a diky - me prekvapila zmena odesilatele (mam na to nastavene pravidlo ktere se nechytlo), prosim klidne k novinkam doplnovat i technictejsi cast - tady treba pod carou nove ficury odpovidani zaroven 'bacha zmenil se odesilatel'

    nijak me to nevypeklo ale zvykl jsem si na spolehlivost preposilani a najednou jsem na vcerejsi zpravy nebyl upozornen
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    default reference je negativ
    NYX
    NYX --- ---
    JAMES23: prehozeno
    NYX
    NYX --- ---
    MATT: snad opraveno
    NYX
    NYX --- ---
    MATT: Sakra :-) Opravim.
    MATT
    MATT --- ---
    kdyz napisu nekomu v poste a ma nefunkci preposilani na mail, tak to odpovi tou hlaskou z mailu.. (se tak nak domejslim)


    OD: XXXXXXXXX --- --- 22:05:42 9.5.2021
    An error occurred while trying to deliver the mail to the following recipients:
    XXXXXXXXXX@post.cz
    Reporting-MTA: dns; amazonses.com

    Action: failed
    Remote-MTA: dns; amazonses.com
    Final-Recipient: rfc822; XXXXXXXXXX@post.cz
    Diagnostic-Code: Amazon SES did not send the message to this address because it is on the suppression list for your account. For more information about removing addresses from the suppression list, see the Amazon SES Developer Guide at https://docs.aws.amazon.com/ses/latest/DeveloperGuide/sending-email-suppression-list.html
    Status: 5.1.1
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    Při zakládání inzerátu je default=sháním. Vhledem k běžné praxi 95% inzerátu=nabízím by bylo super to předělat prosím.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DWAY: Ja se naucil TAB —> ENTER
    DWAY
    DWAY --- ---
    FIONOR: shift enter je odradkovani. ctrl enter je odeslani. Ve vetsine internetu, emailovych aplikaci apod :) V chatovaci aplikaci mas odeslani enterem bez modifikatoru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam