• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PES
    PES --- ---
    NELLAS: Kdyby to bylo omezené jen nějakou dobou po odeslání (varianta do dalšího příspěvku už asi ne, to by někde b
    nebyla šance)...
    ...anebo to pojmout jako automatizaci cesty "zkopírovat", "smazat původní", "odeslat nově upravený" = edit (ale stále jen v nějakém časovém limitu, by původní příspěvek zrušil a editovaný obsah (třeba i s automaticky přidaným textem typu EDITED) po odeslání zařadil jako nový příspěvek
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LOPIK: no, oni taky změnili podmínky a spoustu věcí přehrajou až po zalogování se :/
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    KID_MCHUTT: To neni tim, mne to pisledni dobou taky delaji asi vsechny youtuby
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NYX: je. Ve videu je slovo sex, takže je nepřístupné...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GIOMIKY: Já si pořád myslím, že by zavládl chaos.
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: Tohle mi funguje. Neni to nastavenim konkretniho videa na yt?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    A jeste takovou z legracniho soudku. Kdyby slo upravovat jiz napsane a odeslane prispevky, to by bylo zajimave.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY: A stacilo kliknout a video se prehralo tady.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Ahoj, bylo by prosim nejak mozne zprovoznit funkcni embedded ytb videa? V podstate kterekoliv video me odkazuje na ytb. Kam nechci. Drive to nejak fungovalo, ze kdyz jsem poslal link na YTB, tak se ukazal nahled a nemusel jsem opoustet Nyx.

    PES
    PES --- ---
    ESTEN: Může to tam být obojí...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    PES, KOC256: nesouhlasim, informace kolik procent hlasujicich zvolilo danou moznost je zajimava a smysluplna. Podil hlasu u dane moznosti vuci celkovymu poctu hlasu je nezajimavy hausnumero.

    TARMAQ: to bylo ve 2d anketach, tam to davalo smysl
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Ale chova se to divne, kdyz to zavru end tagem, tak se da dat i text za to, ale kdyz ten video tag zavru rovnou, nyx to interpretuje jako neuzavrenej a text da dovnitr

    xxx

    <video src="https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/05/cJdtythNRYfYnYm72DChYiAQepz8WJGk.mp4" controls="controls"/>

    yyy
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A já ho celou dobu beru jako nepárovej :D. Nojo, špatnej druh ajťáka. Díky všem :).
    TUILE
    TUILE --- ---
    SALVATOR:
    </video>
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    SALVATOR: video tag se musi zavrit, predpokladam ze to nyx v tomdle pripade dela za tebe, za cenu toho ze ti sezere zbytek prispevku

    HTML Video
    https://www.w3schools.com/html/html5_video.asp
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PJOTRIK: Neuzavřenej? Vždyť je na konci ">". Navíc, neuzavřenej tag by nedovolil ani náhled a já to v týhle podobě normálně vložil do auditka.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    SALVATOR: neni to tim ze mas ten video tag neuzavrenej?
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Je nejak mozny vkladat videa z twitteru?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Zajímavá věc - nejde mi vložit text pod video. Snad to tady už nepadlo, najít se mi podobnej problém nepodařilo.

    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Na starym se myslim nejak prepinalo zobrazeni na on mouseover, z absolutniho na relativni, nebo jak to rict (hlavne teda u 2D anket, jestli se nepletu).
    Proste pro prvni volbu hlasovalo 66,7% respondentu, pro druhou 88,9% respondentu.. Neprijde mi, ze by to bylo vylozene spatne. Naopak, kdyby to bylo procento z celkuoveho mnozstvi 16 hlasu, bylo by to cislo dost zavadejici (nekdo hlasoval pro jednu moznost, jinej pro 3, ma byt hlas toho co hlasoval pouze pro jednu moznost znevyhodnen?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam