• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    ZCR: Ja vim. Ono to po case proste prestane slapat. Bez hlasky v logu atd…tak jsem pridal nejake logovani a budu cekat nez se to zas stane :-/
    ZCR
    ZCR --- ---
    NYX: (teď naskočil, na vlastní oči jsem to viděl!)
    NYX
    NYX --- ---
    ZCR: Aaaach jo. Tak jdu hledat dalsi duvod.
    ZCR
    ZCR --- ---
    (už zase přestal naskakovat počet nových příspěvků v tabu - hlásil jsem, začalo to fungovat, teď zase přestalo)
    NYX
    NYX --- ---
    Klidne jde zahubat limitem nahoru, ale byla tu stiznost na nekolikastrankove prispevky.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KOMPAS: totalne debilni. Kdyz jsem cetl ten prispevek rikql jsem si jo jasne aby tam nebyly a4 prispevky a misto toho je to vse osekane na radek a pul.. fakt zase zasah potopena jako tenkrat se zmenou casovani prispevku. Nikdo to nechtel nikomu to neprospelo.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    tím oříznutím příspěvků v posledních [NYX @ nyx :: novinky v systemu] se pro mě ta obrazovka stala nepoužitelnou, a to nejen na mobilu (tam ale naprosto)

    poslední beru jako další diskuzi, jen s různorodým obsahem a jako diskuzi ji taky používám – čtu si postupně jednotlivé příspěvky
    pokud z 20 % příspěvků (na mobilu 60 %) vidím jen začátek, nutí mne to chodit za každým pokračováním zvlášť do klubu, z čehož jsem smutná panda

    chápu, že je to nová feature, ale přimlouvám se za možnost si ji v nastavení vypnout; ostatně je to podobný princip jako "zmenšit záhlaví"

    záměrně neřeším možnost úpravy implementace algoritmu "ať tam nejsou nějaké totální tapety", jelikož mým cílem je tam ty tapety mít :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    VOYTEX: Ja se ti jen snazim pomoct, abys neplytval penize na nekvalitni produkty co nevyhovujou tvym potrebam :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VOYTEX:
    Zkusim jinak. Pokud si vzpominam, tak tam jeste relativne nedavno hlasovani nebylo. Hlasovani tam pribylo proto, abychom adminum pomohli sdelit jak to vidime. Ale za me se to porad nevylucuje s tim, ze dmin muze svobodne rozhodnout zda to zalozi nebo ne.

    Pokud ti tim zbourali nejaky tvuj domecek, tak asi smolik no…
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    KOC256: Uz asi chapu. Vysvetlovat rozhodovaci procesy administratoru maji jen Zuck s Jackem, ostatnich socsiti se to netyka.

    ADMIX: No jiste, agent pomsty co me marne vyhazoval z Elonbois' clubu, protoze kritizuju idolovo rakety, chce pozornost. Opravdu, Zahora? :)))
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    VOYTEX: To skoro zni jako by byl pro tebe cas uzit si svobody a prestat platit za neco tak spatnyho!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Psal jsem tento prispevek na tabletu a nejakym preklikem jsem napsal do vyhledavani par znaku. Vratil jsem se zpet, ale prispevek mi nejde odeslat. Musel jsem ty znaky smazat.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    VOYTEX:
    Tak pak je treba pochopit k cemu to slouzi. A to ti tu uz vysvetleno bylo.
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    SKAFF: Rad vysvetlim. Nyx je pro me placena sluzba. Chapes?
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIASHECK: Nasimulovat se to da docela snadno. Odhlasis se, otevres si login screen ve dvou tabech. V prvnim zadas spravne heslo, v druhem spatne.

    A v tomhle pripade mi to pozorovane chovani jako problem neprijde.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NYX: Ja fskutecnosti vubec nevim, jak ta situace nastala. Kdyz jsem prihlasena v jednom tabu a otevru nyx v jinym tabu, jsem normalne furt prihlasena a prihlaseni mi to nenabizi (coz je ok) a jinak jsem to nezazila (a myslim, ze to nebyl ani tenhle pripad, ze to bylo prihlaseni po restartu pc). Kdyz uz to prihlaseni nabidlo, pripada mi fakt zvlastni, ze to se spatnym heslem proteklo a cloveka to pustilo dal. Ale uz se mi to neopakovalo, tak snad je to fakt v pohode :-D
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIASHECK: Tak jsem to overil. Tohle se stane pokud se prihlasis v jednom tabu spravne a v druhem pak zadas spatne heslo. Takze hlaska je v poradku...ale zaroven te nemuzu asi jen tak ohlasit, kdyz jsi prihlasena. Tak uplne nevim, co s tim :)
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: tohle nepozoruji
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOUDY: Já to prostě pořád čtu jako [nolifer] a vždycky se zarazím, co je to za exotickou národnost.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Pche..kdybychom radsi soutezili v tom, kdo si dal vic zavistivejch noliferu do ignore!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam