• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    KOUDY: no a? ty to zkratka budes ignorovat ne?
    ZCR
    ZCR --- ---
    GIOMIKY: DI je dvojsečná zbraň - debilové ho umějí používat taky, a je to pro ně velmi pohodlný způsob, jak výrazně snížit množství oponentních názorů a mínusek u hlásaných kravin.
    Imho to ve výsledku diskusím dost nesvědčí, a o úroveň klubů by se měli starat spíš moderátoři, než aby se tam jednotlivá id ignorovala navzájem.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NAVARA: To neresi, protoze kdyz nekdo debilne komentuje kazdy prispevek co nekam napises a ty si ho das do ignore, tak mu to nezabrani v tom, aby tve prispevky debilne komentoval dal.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    minusovany prispevky uz nejsou oznacovany (driv jim ubyvala opacity s poctem minusu) schvalne, aby clovek okamzite nevidel ze cte vyblitek, ale mel by si to nejdriv objektivne precist?
    obcas jako blbec prectu celej odstavec, nez si vsimnu -10 a mrzi me, ze jsem vubec zacal cist.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    GIOMIKY: Double peklo je, ze ted funguje systemem “vsichni jsme si rovni, ale nekteri jsou si rovnejsi,” aneb nekteri tam muzou mit lidi 150 a ostatni at si skubnou ploutvi.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NAVARA: Ja ho mel radsi. Obycejnej mi prijde takovy polovicaty reseni.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GIOMIKY: To ti řeší standardní ignore, netřeba oboustranného na to
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    PES: Kdyz narazim na debila, tak mam tendenci se mu vyhnout. Dost by mi to ulehcilo zivot, odignorovat takovy lidi.
    PES
    PES --- ---
    GIOMIKY: Njn, jen to plodí zbytečné výlevy...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Ten limit na double ignore je fakt peklo.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co to upozornění pod textarae, že všechno napsané je veřejně z venku čitelné bez přihlášení, z vyhledávačů,… u klubů, kde je zapnut přístup bez přihlášení? Protože v právech to nikdo pokaždé kontrolovat nebude…
    NYX
    NYX --- ---
    Nesmis hned klikat na enter asi
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    KOUDY: napr koudy3 pozvany id karcoolka. Ten 10 je imho jen limit. Koudu tu bude imho hodne ;) Kazdopadne to funguje ;)

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MRAKY: jj to je jedno, ktery jsem si pozval 12 let zpatky a od ty doby se na nej neprihlasil..Co tech deset ostatnich?

    MRAKY
    MRAKY --- ---
    KOUDY:

    ;))

    tys to rozbil! ;)))

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MRAKY: Tykraso co to je za idcka?..Kdyz na nejaky kliknes tak se dostanes do jeho infa?..ja tam mam prave to unable to load posts
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    KOUDY: me to funguje :)


    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AETHER:
    Unable to load posts
    AETHER
    AETHER --- ---
    KOUDY: Pouzij @
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Jde vubec v search baru nahore uprostred vyhledat nejake ID?..me se to nedari.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam