• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co zautomatizovat žádosti o vstup do privátního klubu?

    Když by někdo šel do privátního klubu, krom seznamu správců by se mu ukázalo i text a tlačítko "požádat o vstup"; případně i s nějakým infem od správců (podmínky vstupu,…); po kliknutí by se žádost uložila.
    Lidi s právy pro řízení přístupu do klubu by pak uvnitř u tlačítka práva viděli i počet nevyřízených, které by mohli hromadně povolit / odmítnout s případným nastavením jaká práva přidat. Možná i jednou denně poslat poštu s notifikací, že tam jsou žádosti nebo možnosti u klubů tohle odeslání vůbec nepovolit.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    SKAFF: Stačilo by, kdyby tam byly možnosti, nebo klasická možnost "advanced", kde by se dalo upřesnit co vlastně chci hledat.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    OCTOPUSS: na vyhledavani "octopuss" dostanu tvoje posty a ne tvuj profil.. driv to bylo opacne :( taky bych to vratil
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nefunguje vyhledávání uživatelů, resp. když dám hledat @jméno, dá se dostat jen na příspěvky, ne na profil.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    RAINBOF: Taky jsem pro to, aby to na poslední stránce nebylo aktivní. V případě, že je jen jedna, tak úplně. UX!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX:

    no jenže jak to mam poznat když to normálně listuje ? V tom případě, by to listování mělo být inactive. Ale dobrý vědít že jsou tam samý slušňáci :) (schválně jak se to asi zachová na konci seznamu...)

    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: Imho to najde vse. Si zmen pocet na 1 a listovani normalne slape.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    (a tady vidite jak super by bylo smet si svuj prispevek editovat)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    našel jsem bug

    když zde:
    [Nyxoti – curaci a píče na nyxu, aneb seznam kretenu ktery je nutny zastrelit]

    chci vyhledat počet výrazů "kund" (abych našel kolikrát kdo byl častován). tak nelze v seznamu který je nejspíš nemalý, listovat druhá stránka je už jen seznam příspěvků.

    Tady by mi stačilo něco co taky chybí a tím je kolikže výsledků jsem dostal. (budu mít jinou motivaci listovat u 100 a jinou u 500)

    #bug
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    NYX: Jinak k těm blikajicím fav icons. Tak občas pozoruju chaotický stroboskopický blikání, občas je to dobrý. Dělá to jenom nyx, tak nevim jestli je to browserem (Vivaldi 4.0.2312.27 (Stable channel) (64-bit)), nebo je to nějakej problém s notifikací z nyxu.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Brave 1.25.73 Chromium: 91.0.4472.106 (Official Build) (x86_64)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    NYX: U mě to dělá poslední Vivaldi.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Jaky prohlizec?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    QWWERTY: To by bylo fajn :)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    je nejaka moznost vypnout title flashing pri nove prichozi zprave? treba i pres uBlock
    klidne at se tam zobrazi notifikace, treba se zmeni favico, ale hlavne at to neblika
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Kdyz kliknu na ikonu uzivatele v pripominkach v poste, tak kontextove menu pretece mimo obrazovku https://x.144.wtf/zI23qR #bug
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    SUMAN: Ale jo obcas kdyz jsem v Praze do Café - bistro AdAstra zajdu mam pro lidi s handicapem pochopeni.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Tyjo on je v Bohnicích páteček nebo co se děje? :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    SUMAN: Pošli mi seznam svých ID, splním ti přání a ušetříš mi práci. Win-Win.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    A je stalkingu se pridal MILUCH2, skoda ze si me stihl prolustrovat driv nez dostal DI. Jeste jsem to nezkousel ale da se profil nastavit tak aby do informaci mohli jen pratele?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam