• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak já tam mám i TABy v prohlížeči...

    protože prostě nedává smysl při čtení kroutit hlavou přes celý monitor...

    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: není
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    KOC256: viz Skiny na nyxu. Sirokouhlej monitor je jeden z duvodu, druhej jsou Windows 11, ktery te nuti mit navic start panel dole, takze clovek fakt nema zadnej vertikalni prostor.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Mimochodem, nebyvala vzdy v zahlavi ikonka uzivatele? Nebo je to nejak spojeny se zapnutim/vypnutim reklam a tim iframe co blokuje uBlock?

    A pokud ji tam clovek bude chtit vratit skrz css, rad se presunu s diskusi do vedlejsiho auditka, ale treba je .nick opravdu jedinecnej identifikator na celym nyxu pro ID uzivatele?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    A budeš to i řešit? Nebo případně dávat vědět, že co dělat chceš a co ne? Prostě komunikovat?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VECTOR:
    menu na stranu už nejde. Taky mi to hlavu nebere, když širokoúhlý monitor má snad dneska už limitně každý... :)
    A argument, že to moc lidí nepoužívalo neberu, protože to možná většina používala jen z důvodu, že to byl default...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Tomu rikam hozena rukavice KOC256 :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Tak at spravuje. Ja do toho klidne budu koukat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Bylo by to super, kdyby tu pak některé věci nevisely třeba 8 měsíců. I to pořadí nahrávání obrázku jsem poprvé hlásil někdy v květnu a až když jsem to zmínil podruhé nedávno, tak to bylo opraveno za okamžik.

    Myslím, že by se jistě nějaký dobrovolník našel kdo by ti to spravoval...

    Ale prostě v ten aktuální systém důvěru nemám... Promiň :-)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: aha. externi skiny ale porad funguji? ze bych se pres svatky pustil konecne do vyroby nejakeho, co bude vyhovovat vic lidem?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Problem je, ze pro tebe to je jednodussi, ale pro nas je to absolutne netransparentni :)
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: Jo, tyhle veci jsem pri prepisu nedelal.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: vypnute ikonky, menu ne nahore, ale po strane. Viz muj dalsi post. Asi jsi delal nejake zmeny.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: A, uz chapu! Budu na to myslet :)
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: Ktere nastaveni?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    A bud jsem uplnej debil, nebo fakt nevim, jak vypnout ty ikonky a nastavit, aby menu bylo na strane a ne nahore. Moc jsem ted nesledoval zmeny.

    Taky jsem mozna oldskul, ale naprosto nechapu, k cemu je ikonka s panackem a notifikacema dole. Nechci ji tam mit. Driv to slo vypnout.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: To je presne ono
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Kdyz clovek napise nakej inzerat do marketu a vleze do nej pres link z posty, nikde se nezobrazuje odkaz na "edit".

    Taky, po znovuzaplaceni premiovky, se neobnovi nastaveni, kdyz clovek mel premiovku aktivovanou predem. (to me stve mnohem vic)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: No pro me je nejjednodussi si ty veci k oprave jen oznacovat jako upominky. Evidence je prace navic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam