• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Melo by byt doplneno i pro inzeraty i udalosti.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Mrknu na to...pro nejake typy prispevku to je vyresene (ankety, zadosti o diskuze, kostky), ale pro inzeraty a udalosti zatim ne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    A to, že nefunguje hledání je asi chyba toho přenášení tržiště do "klubu". Tuším, že se tu kolem už něco řešilo ne?

    KOC256
    KOC256 --- ---
    To je asi chybka což?

    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    jeste jen upresnim ze ty hrozny datumy mam v uvodu a kdyz ty udalosti otevru tak pak teprve vidim par akci po novem roce kde ty datumy sedi..
    jinak mne to vzdy rozesmeje a zlepsi naladu .. akorat je s tim trochu vic prace se dopatrat presneho data..
    jinak preji vsem hezke svatky a stastny novy rok
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    koukam na to a mam tam vsechny udalosti az od roku 28 ..
    NYX
    NYX --- ---
    VOYAGER: V nejake fazi tam nebyl limit, tak to slo takhle zalozit.
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    jsem to tu moc neprocital tak snad to po nekom neopakuji ale mne se zobrazuje u udalosti neskutecny datumy u roku jako treba 2031 atp
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    (jo a v zobrazení vlastního inzerátu by možná bylo lepší změnit "nastavení" na "editace")
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Když při zakládání inzerátu chci prohodit pořadí fotek, místo očekávaný změny se jedna z fotek otevře v miniatuře, a při pokusu se vrátit se všechno co jsem napsal smaže :(
    1) existuje funkce prohození pořadí vůbec, a pokud ne, můžeš ji přidat?
    2) mohly by se rozepsaný inzeráty nějak ukládat?
    NYX
    NYX --- ---
    SPIKE411: Tak jsem to zakrikl...nektere WebP pujdou (a jdou i ted), tenhle zrovna ne :( Konkretne je zatim problem "Alpha, Lossless and Animation isn't supported". Ale aspon jsem si pro ty podporovane WebP upravil aby taky detekoval spravne rozliseni apod a je to pripravene az dodelaji lepsi podporu do te image knihovny.

    NYX
    NYX --- ---
    A rovnou asi i avif
    NYX
    NYX --- ---
    SPIKE411: Neni...dodelam :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Bylo by možný přidat webp do obrázkových formátů, které se můžou zobrazit přímo v příspěvku, ne jen jako odkaz?

    Nebo je nějakej problém s tímhle konkrétním souborem?

    KOC256
    KOC256 --- ---
    CAIDEL:
    Ano, ale žádné náhradní řešení tu nepadlo. Proč hned předpokládat, že bude horší? Jen protože je nějaké jiné zažité a každý kdo narazí na tuto VLASTNOST, tak mu bude vysvětleno, že to je jinak a on se to naučí?
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    KOC256: Krom toho, jak dobře říkáš, pokud se opakovaně hlásí něco jako chyba, je čas se zamyslet, zda ta VLASTNOST je dobrá/správná/očekávatelná. Jistě. Ale odvrácená strana tohoto problému je, že se zamyslíš, zjistíš že to část uživatelů vnímá jako problém, předěláš to - a pak tu novou podobu bude mít za problém najednou mnohem víc uživatelů.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOC256: Ok, promiň, nekoukal jsem na čas a netušila, že už nesmím reagovat. Omlouvám se.
    Já třeba Nyx v mobilním prohlížeči používám a nemám s tím problém.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NELLAS:
    Tak ta debata skončila ráno, ty přijdeš večer a myslíš si, že jsi sežrala Šalamounovo hovno, abys nutně musela zopakovat co tu už padlo? Nechápu tě... Proč? O co jsi tu diskuzi obohatila?

    Krom toho, jak dobře říkáš, pokud se opakovaně hlásí něco jako chyba, je čas se zamyslet, zda ta VLASTNOST je dobrá/správná/očekávatelná.

    Ale opravdu stačilo napsat: "Ví se o tom, předělávat se to nebude.". Šlo si odpustit spousty "dobrých" rad, které mě vůbec nezajímají. Jak jsem psal nedává mi smysl používat browser pro nyx na mobilu, kde existuje mnohem ergonomičštější appka.

    A "chybu" jsem hlásil proto, že to tu mám rád a přijde mi fér podivnosti hlásit. :-)

    NENÍ ZAČ... :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOC256: OK, vyhráls, prašť si pěstičkou, když ti to udělá dobře :))
    Jinak kdybys to tu někdy četl nebo trošku hledal, tak by sis všiml, že se to tu řešilo už několikrát :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NELLAS:
    Asi jsi nedočetla poslední řádek...

    - nepotřebuji přesvědčovat, že nějakým neočekávatelným postupem to vlastně jde vyřešit

    Tedy byly zmíněné obě možnosti, které jsou nepředvídatelné a někdo se mi je tu snažil vysvětlit i když se o to nikdo nežádal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam