• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Jo. Můžu časem zkusit i na desktopu. Už při kliknutí na zobrazit náhled to nedá ani možnost vybrat, jestli zobrazit obrázek nebo jen přiložit odkazem... nevím, jestli je problém u mě nebo obecně...
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Android?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Posledních pár dní mi nefunguje vkládání obrázků ze schránky, minimálně v mobilním prohlížeči, udělá to tohle...

    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Šlo by ve statistikách diskuzí ukazovat kategorii, ve který se nachází? Přijde mi to teoreticky použitelný, když se chci rychle kouknout, co jinýho se v daný kategorii nachází.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak snad vyreseno. Mohlo se stat, ze majitel nemel zaznam v tabulce bookmarku nebo tu diskuzi nemel bookmarknutou, tak jsem to narovnal a doplnil ty zaznamy.
    NYX
    NYX --- ---
    To bude nejaka specialitka, co teoreticky muze mit puvod jeste pred migraci na novy Nyx, tak to jednorazove narovnam a uvidime, jestli se to kdy jeste objevi.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Taky je tam mám.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Já je tam mám. Ty co jsem založil i ty co mi někdo předal
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: Divne. Priklad?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, mel bych dotaz: vlastnim nekolik klubu, ale nevidim je v sekci Vlastni Diskuze, ta je prazdna. Kde je prosim najdu?
    diky
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NYX: díky, záhada 🤔
    NYX
    NYX --- ---
    YBUKO: Tak v tomhle smeru jsem fakt nic nemenil.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Od včerejška mi na mobilu nejdou copypastou vkládat http odkazy- nějaká změna, nebo chyba i mně? Vyzkoušeno na dvou prohlížečích, pastuje to jen nějaký prázdný neviditelný řádek.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TARMAQ: NYX: divný... tak jsem si smazal omylem asi dva prázdné řádky na nástěnce nebo nevim...
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    TOOMIX: tohle uz je tam dlouho, rekl bych ze od rolloutu Nyx 2.0
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: Ja nic.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Neměnilo se teď něco v kódu u nástěnek? Najednou mi nástěnka zasahuje do editačního tlačítka, jakoby chybělo odsazení shora, které tam bývalo. Ve všech klubech vidím nástěnky až "nahoře", ikdyž tam bývalo odstazení tak 1-2 řádky.

    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    NYX: rozumím.
    NYX
    NYX --- ---
    CPT_PLESARD: Uplne nevim jak moc casto by to nekdo potreboval.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    NYX: Aha. Do novýho to neplánuješ? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam