• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PES: NELLAS: mne funguje dat to do uvozovek i s px, treba width="200px"
    PES
    PES --- ---
    NELLAS: Musíš to obalit dalším tagem DIV a tomu ještě dát do style="width:1234px" a pak by to mělo držet ;-) Vopruz, ale nějak to jede..
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    No... než se zavede ta editace příspěvků (a zavládne chaos), nešlo by opravit ten atribut width u obrázků? Ať to zkusím jakkoli, v náhledu to funguje, po odeslání prostě zmizí. Zkoušela jsem myslím uvozovky i px a nic. Nebo tedy jestli je nějaká ověřená kombinace, kterou jsem zatím prostě nějak přehlédla... já si to snad někam napíšu.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    narazil jsem právě na velmi zvláštní chování, prosím o kontrolu někým dalším.

    Tento příspěvek:
    [VOYTEX @ Elon Musk (SpaceX - Falcon / Dragon / Starship, Tesla Motors, Solarcity, Hyperloop, Neuralink, Starlink, Boring atd.)]

    Obsahuje reakci na uživatele SEJDA, ale při najetí na to zvýrazněné slovo se zvýrazní příspěvek ob jedno níže, od autora příspěvku.

    Samozřejmě je možné, že VOYTEX nejprve klikl na svůj příspěvek a dal reagovat, a pak přepsal text v reakčním tagu na SEJDA, ale je to málo pravděpodobné, tak mě to zaráží.
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    Je nějaký důvod proč tato funkce funguje jen když je těch příspěvků více než 100?

    [NYX @ nyx :: novinky v systemu]
    V bookmarcich a historii pokud ma diskuze vice nez 100 novych, to X NOVYCH funguje jako odkaz na prvni neprecteny.

    Osobně u každého otevřeného vlákna vždy zároven klikám na "end"
    NYX
    NYX --- ---
    AVATAR: No nejaka pripraga tam je, ale nic nechci slibovat.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    NYX: mohl bych dostalt aspon jednoslovnou reakci? Nebo palec dolu, nebo tak neco. Diky.

    [AVATAR @ nyx :: pripominky uzivatelu]
    NYX
    NYX --- ---
    Jinak prvotne se skutecne posila jen minimalisticka verze pro rozsviceni ikonky.

    #[derive(Debug, Clone, Serialize)]
    pub struct DiscussionPostHeader {
        pub id: i64,
        pub discussion_id: i64,
        pub username: ValidUsername,
    }

    Teprve kdyz mam finalni verzi obsahu prispevku se posle i jeho obsah.
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: Protoze nejde jen o tohle zobrazeni novych. Treba dotahovani title stranky nebo embedu jede asynchronne a pak se pushne updatnuty prispevek do prohlizece. Pokud mezitim nekdo stihne kliknout na tu listu s novymi nebo vlezt do diskuze, tak mu ten obsah chci aktualizovat stejne. Tj. tenhle mechanismus tam tak jako tak je. Delat tam druhy vedle toho, ktery bude resit jen anomalie typu ankety apod nemelo prioritu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TARMAQ: Mluvíš mi z duše. Neříkal bych nic, kdybych se 15 let neživil prgáním webů, ale mám dojem (bez urážky), že jsou v nové verzi NYXu některé věci řešené systémově špatně a úplně proti logice programování. A obavy o pár requestů na server navíc v roce 2022 (i když, podívejme se na internetové aplikace státní správy, ti jsou na úrovni devadesátek)? Opravdu je problém pár pikosekund navíc? Nebo tam snad máš bazilion vnořených loopů s dalším bazilionem podmínek? Možná by se na to API mohl mrknout nějaký ostřílený programátor a poradit, jak věci řešit efektivněji, ne?

    A kdy budou 2D ankety? :P
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: a proc pushujes obsah? Nestacila by v tom pushi jen nejaka zakladni informace od koho to je, nejaky id atp. a content dotahnout az jako onlick na tu listu s novejma prispevkama..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NYX: ano, prostě ten link přes 3 pomlčky
    NYX
    NYX --- ---
    PALEONTOLOG: Jako do jine diskuze?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    já se zopakuju, oznámení palečků dobrý, ale oznámení, že někdo linkoval např. můj příspěvěk neexistuje a nebude, že ? ptám se pro kámoše
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NYX: To by bylo fajn.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    2022, ach jo
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VON_GILOTINE: to se týká jen mazání cizích příspěvků, možnost co zmiňuješ tam bohužel není
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    k cemu je v admin moznostech diskuze policko na mazani prispevku, i kdyz ho odskrtnu, tak stejne po sobe uzivatele mohou prispevky mazat. jak docilim toho, aby po sobe uzivatele v auditku nemohli mazat se prispevky?
    NYX
    NYX --- ---
    I kdyz mam pocit, ze ted to uz mozna delam v nejakych pripadech kvuli ignoru, tak by to asi mohlo byt jen rozsireni podminky...zvazim to.
    NYX
    NYX --- ---
    BURKHAR: Da, ale nechci delat pro kazdy takovy prispevek a uzivatele separatni request na server. A imt tu logiku duplicitne jeste v JS uz vubec ne.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NYX: To se nedá po rozkliku toho příspěvku zvalidovat, kdo má mít jaká tlačítka apod.? What?!
    NYX
    NYX --- ---
    Tohle asi rozumne neopravim. Obsah prispevku se pushuje vsem stejny a pouziva se ta neinteraktivni verze protoze neni jasne, kdo tam ma mit jaka tlacitka apod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam