• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    Navic by se mohlo odpovidat na zpravu, kterou adresat uz smazal...

    Mozna by bylo nejjednodussi proste vkopirovat kopii zpravy dovnitr? Nejakou rozbalovaci, aby nezabirala moc mista pokud by byla prilis velka. A muzu pouzit kopii zpravy od odesilatele te nove zpravy, ktery ji zarucene jeste ma.

    Ted jeste jak to vyvolat...ja v poste "odpovedet" na ikonce pouzivam pro prepnuti adresata...kdyby mi tam stale skakala odpoved, asi bych stastny nebyl :)
    NYX
    NYX --- ---
    Resitelne to asi je, ale ze by se mi do toho chtelo :-)
    NYX
    NYX --- ---
    Odpovidani mi prijde uzitecnejsi, ale musel bych si poradit s tim, ze ty zpravy maji ruzna idcka u odesilatele a prijemce. Takze u kazdeho by pak to id zpravy na kterou se odpovida, muselo byt jine. Nemluve o tom, ze ted ani ty dve zpravy nejsou mezi sebou propojene.
    NYX
    NYX --- ---
    Ja si moc neumim predstavit jak na tyhle reakce smysluplne upozornovat
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WOODMAKER: zmáčkneš win+; a můžeš se vyřádit :)

    🤦‍♂️✔👍😂🤷‍♂️😎🎂🐱‍👤
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    NELLAS: stacila by ta odpoved na konkretni zpravu.
    V modernich chatovacich programech jsem zvyklej zareagovat na konkretni zpravu smajlikem, tak kdyby neslo odpovedet na zpravu, tohle by taky pomohlo.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    WOODMAKER: Palce v poště? K čemu proboha?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    A bylo by fajn, kdybych mohl v poste nejak pohodlne reagovat na nejakou konkretni zpravu. Odkaz tam sice je, ale musim se proklikavat na puvodni zpravu, abych videl, o kterou slo. Takze to "odpovedet" by mohlo udelat link jako v diskuzich. A byly by tam fajn i palce.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak tohle at si opravi appka kdyztak :)

    Nyx si za behu uklada na jakych domenach je dostupny a tyhle domeny prepisuje. Problem v tomhle pripade je v tom, ze ta aplikace realne na www.nyx.cz dostupna neni, uzivatele z www na ne-www redirectne uz nginx pred ni a aplikace tedy dostane az ten finalni hostname. Hardcodovat si tam nejake domeny nechci. Stejne je to jen kosmeticka zalezitost.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Důležité je, že máme repro. :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BURKHAR: nevím, to bude na NYXe ;)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: je to tím www
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TOOMIX: Tak to bude spíš na .htaccess, ne?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BURKHAR: test nyxdroid se smazaným www z url na jeden řádek [BURKHAR @ nyx :: pripominky uzivatelu] a teď bez smazaného www https://www.nyx.cz/discussion/1/id/54608670
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PES: Test Fyx na jednom řádku. [PES @ nyx :: pripominky uzivatelu] Lorem ipsum dolor.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: mám to, nyxdroid tam dá https://www.nyx.cz ale FYX dá jen https://nyx.cz
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    To by ovšem znamenalo, že by bylo nutné validovat ty data, když to posílá klient (ať už Fyx, nyxdroid, Nnn) na server. Případně požádat jednotlivé tvůrce, aby zachovali formát, se kterým si pak NYX API poradí a převede to na friendly odkaz.
    PES
    PES --- ---
    Jestli rozdíl nebude v tom, zda to je odkaz na samostatném řádku anebo součást jiného obsahu v řádku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam