• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    VON_GILOTINE: Hned nad polem pro psani prispevku, ne?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ale info o zakazu fcb obrazku nikde.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: To si pak lidi ozyvali, ze jim tu samou informaci rvu do chrtanu tremi cestami (uvod, bookmarky, novinky v bookmarcich).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BURKHAR:
    Vidis to je zajimavy namet...

    Co nektere informace z uvodni strany integrovat do stranky sledovanych a pokud neco noveho je, tak ji zobrazit stejne jako zmenene zahlavi... Samozrejme s moznosti si zvolit co tam chces... Ale uz jen jak to pisu, tak mi to prijde jako dost slozite...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KEJML: To je první věc, kterou jsem přepl, když to bylo možné. Po přihlášení hned na historii / sledované, stránka úvod nikoho nezajímá. IMHO tam nechodí skoro nikdo, možná jednou za rok na prodloužení prémiovky.
    NYX
    NYX --- ---
    Novinky v systemu jsem vlozil vsem lidem do bookmarku. Ti mi prijde jako dostacujici reseni.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEJML:
    no ta homepage navštěvuji spíše omylem... NYX mám nastálo připinovaný a start page je pro me seznam sledovaných...
    KEJML
    KEJML --- ---
    BURKHAR: Ono se to ukazuje na úvodní stránce po loginu, ale ne všichni tam chodí. Já právě místo toho sleduju ten linkovaný klub s novinkami.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BURKHAR:
    To souhlas. Není to zase tolik SPAMu, aby to nemohlo obtěžovat všechny a pořád. Co @Nyxi?

    Každopádně ať nápad bude či nebude vyslyšen, tak jako pokročilý uživatel si můžeš sledování nastavit ;-).
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KOC256: Tohle by mělo chodit automaticky, já na tohle žádné oznámení nedostal a musel se proklikat do nastavení, abych se toho okamžitě zbavil.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BURKHAR:
    Však to Nyx přímo zmiňuje v oznámení novinky.

    [NYX @ nyx :: novinky v systemu]
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KOC256: Nesouhlasím. Obzvlášť, když se to vypnout nedá jedním klikem a musíš to jak kokot někde hledat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BURKHAR:
    Většina lidí je "líných", tedy pokud je tvůrce přesvědčen, že dělá dobrou věc (nepolemizuji o tom), tak je IMO dobré to zapnout a dát možnost na vypnutí :-).
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Přiklonil bych se v rámci inovací k tomu, aby se nikomu nová funkcionalita (pískání, chatovací panel, whatever si vymyslíš místo 2D anket, který byly super, atp.) implicitně nikomu nezapínala. Naopak napiš: "Hele, udělal jsem tohle, kdo chce, ať si to zapne tady v tomhle nastavení." Sorry, nebuď jak FB.
    NYX
    NYX --- ---
    QZUZKA: Aha...jsem myslel, ze na sirku videt budou. Pravdu mas.
    QZUZKA
    QZUZKA --- ---
    NYX: teď asi nerozumím - v mobilním zobrazení na šířku ty ++ filtry nevidím (kdyby tam byly, tak by mi to stačilo, otočit na zapnutí by bylo v pohodě).
    NYX
    NYX --- ---
    V3S: Je mi to jasne, proto tam hned i pisu, kde se to da kdyztak vypnout.
    V3S
    V3S --- ---
    NYX: ja vim, predevcirem jsem vypinal piskani, dneska skakani, takze jsi to predpokladam nastavil globalne pro vsechny zapnute, protoze jsem to mel vypnute uz predtim ... tak jen rikam, ze ne vsichni to oceni, ac je to pro tebe asi programatorsky uspech, ktery ti nechci kazit
    NYX
    NYX --- ---
    QZUZKA: Ja myslel ciste na zapnuti, pak si to hned otocit zpet. Ja chci mit to mobilni zobrazeni co nejkompaktnejsi a zaroven mit tlacitka dost velka na to, aby se na ne pohodlne trefovalo, tak nekde jsem to riznout musel.
    QZUZKA
    QZUZKA --- ---
    NYX: otočení na šířku pomůže k tomu, aby to šlo vůbec použít, ale zejména když je část příspěvků krátká, tak se jich v mobilním režimu na výšku vejde na obrazovku klidně 10, zatímco v desktop režimu na šířku jenom 5.

    Zkoušela jsem v mobilu i desktop verzi na výšku, ale tam je to nečitelně malé/nezalamuje se když přizoomuju.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam