• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Koukam, ze nedostatek androidich aplikaci byl zas nahrazen prebytkem... Co z toho teda mam pouzit? nechce se mi vsechny zkouset...

    NNN
    Fyx for Nyx
    Nyxdroid
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Android mi ukazuje normálně vlaječky, Chrome na W10 takhle:

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Vivaldi 5.1.2567.73
    bez vlaječek, jen pro doplnění :)
    ZAK
    ZAK --- ---
    NYX: ja to na win 10 s firefox vidim jako vlajecky, takze widlema to nebude, to spis ten edge
    NYX
    NYX --- ---
    Nebo proste pockame nez se to Windows nauci :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NYX: koukal jsem na Twitter a ten nahrazuje Emoji znaky on-the-fly span elementy, co mají jako background png s obrázkem, také možnost :)
    NYX
    NYX --- ---
    A kdyz si do te font-family pridate 'Segoe UI Emoji' (asi pred ten sans-serif), tak to je ok?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NECROMAN: já to v Chrome taky nevidím (ale já jsem za to spíš rád)
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: afaik to asi fallbackuje
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    Windowsy s tim maji problem…
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NYX: Je to Edge na Windows 11 🤷‍♂️
    Koukám font-family: Verdana, Arial, sans-serif; Verdana ani Arial neumí ve Wordu tyto Emoji. Na Linuxu jsou tyto fonty, nebo to fallbackuje na nějaký ten sans-serif?
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: Tak ja tu vidim vlajky...jako na linuxu (firefox), tak na macosu (firefox, safari), tak na iOSu (firefox, appka).

    Mas neco blbe nastavene :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NYX: u mě to vypadá takto a na Twitteru potom takto, jak bych to čekal:
    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: Trochu jsem to prekopal. Doplnil ten t=XXX pro twitter, nejake dalsi utm_* a zaroven tyhle sezrane parametry zmizi i z toho zobrazovaneho textu. Asi to bude mene matouci.
    PES
    PES --- ---
    NECROMAN: Záleží na prohlížeči a systému... prastará Opera (ta původní řady 12.xx či tak) ukáže "nesmyslně" dvojité čtverečky...
    ...ale třeba mobilní klient Nyxdroid ukáže vlaječky (EU, UA, CZ), takže IMHO záleží nejspíš na správném zpracování a interpretaci znakové sady/Unicode...
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: A co vidis a co bys chtel videt? A dej to sem jako obrazky :-)
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    NECROMAN: ja vidim normalni obrazky vlajecek.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    NECROMAN: osobne jsem proti. to posledni co tady chci videt v prispevcich jsou unicode emoji :))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Drobný request, bylo možné použít na příspěvky font, který podporuje širší set emoji, typicky třeba vlajky a další? Teď se to zobrazuje takto:
    🇪🇺 🇺🇦 🇨🇿
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam