• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    YBUKO: Jdu prozkoumat :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Bug? Pro tohle jsem fakt nehlasoval.

    NYX
    NYX --- ---
    HARDCABB: jojo, tohle chodi globalne.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    Kdyz jsem primo v auditku a objevi se ten zlutej pruh s tim, ze nekdo napsal novej prispevek a kliknutim na nej ho muzu nacist - bohuzel se ten pruh zobrazi i tehdy, kdyz neco napise (pouze) ID, ktery mam v ignoru - poznam podle ikonky.

    Po kliknuti se pak ignorovanej post nenacte, ale vsechny posty na strance zrudnou jakoze jsou neprecteny.

    Predpokladam ze je pro tebe tezky filtrovat per user a posilas tu notifikaci globalne?
    NYX
    NYX --- ---
    V3S: Vyreseno asi...stane se jen kdyby se tam odrezal ten ?t=xxx parametr.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Fungujeeeeee!! díky! <3
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: Nojono, je na to poveseno par netrivialnich triggeru :-/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: Android 8.1 + Chrome 100.0.4896.79 funguje
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Dal jsem smazat asi 250 obrázků v sekci

    https://nyx.cz/profile/files?file_type=discussion_attachment

    a skončil jsem asi po půl minutě točícího se kolečka na 504 Gateway time-out. Po refreshi jsou ale soubory smazané.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NYX: Potrzuju ve Vivaldi 5.2.2620.37 na Android 11
    NYX
    NYX --- ---
    Muzete prosim zkusit ted ten Android+Chrome jestli slape naseptavac html? Zkusil jsem tam nejaky workaround.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    _OZZY_: ani lidé v obyčejném ignore se nezobrazují na seznamu ikonek
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    dotaz, nesel by vyhodit loop z tagu pro video? podle me staci jedno prehrani videa.

    <video src='URL' controls loop></video>
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HOWKING: me je to sumak, premiovku jsem nikdy nepotreboval, jen jsem si v tom chtel udelat jasno
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Jestlipak se lidem co má člověk v prostém ignore při mínuskování taky zobrazí, že minusy člověk od nich vidí (i když nevidí)? :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    PALEONTOLOG: Jo, taky mi chvilku trvalo, než jsem pochopil, že mě mínuskuje Minerva (dal jsem ji jen do ignore, ne do di - ta její podprahová propaganda už mi lezla na nervy, ale nechtěl jsem aby věděla, že ji nechci vidět - no tak se stala prvním ID Nyxu, co jsem dal do di) :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: takze kdyz mas premiovku, vidis minuska. spravce auditka te ma v di, ale vidi prispevek a dava minus, kterej zustane neviditelnej? a kde je teda benefit z viditelnych minusek, kdyz je nevidis? nemel by mit priořitu nad di ?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ok, ja nikoho v DI nemam, ale jestli mel nekdo tu potrebu, at si poslouzi :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    _OZZY_: mozna minus od nekoho, koho mas v DI a pritom je spravcem auditka?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    _OZZY_: Mínusoval někdo, koho / kdo tě má v ignore.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak nevim,jestli jsem neco minul v hodine matematiky, ale 10-1=9 a ne 8 :/ (prevedeno na palecky: +10 a -1 !- +8)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam