• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Připomínám se s možností vypnout si notifikace na příspěvek. Tak nějak jsem zjistil, že jsem demotivovanej přispívat do klubu fotkama, kde člověk nasbírá 50+ palečků za 10 minut...
    NYX
    NYX --- ---
    B3DA: Mam, ale rozhodne ne tak kratky prave. To budu muset jeste poradne projit.
    B3DA
    B3DA --- ---
    NYX: nemas tam nejaky casovy limit? Tohle je celkem kus od sebe
    PES
    PES --- ---
    NYX: Mně z appky prolezla jednou duplicita při odesílání příspěvku v místě, kde se skokově změnil signál (ze 4G to šlo na EDGE... možná se u toho na CGNAT operátora změní IP, které vidí Nyx server jako odesílatele) a po návratu zpět na 4G se v appce objevil ten příspěvek pak dvojmo.
    Ale samo už netuším, zda se v té době do téhle funkce ještě sahalo, ale bylo to určitě po informaci, že ta funkce byla zavedena.
    NYX
    NYX --- ---
    SALVATOR: Tim by to byt imho nemelo, je na spolecnem miste.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NYX: Nebylo by možný, že ta kontrola nefunguje při vkládání příspěvku z některý z appek?
    NYX
    NYX --- ---
    HARDCABB: Jj, neni. Ale naprosto netusim jak ten problem vznika…kdyz to testuji, vzdy mi to funguje spravne :-/
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ta kontrola duplicitnich prispevku zrejme neni uplne neprustrelna, porad to sem tam vidim

    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOOMIX: Uz jsem mnohokrat zminovat at se vypne automaticke predbizeni hodnot. Nedava to smysl skoro nikde a jen to vsechny otravuje.

    Nyx bohuzel mlci…
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    TOOMIX: s tim taky bojuju + ten datepicker nezmizi kdyz prejdu do jineho pole tabulatorem (uz jsem psal drive)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Dělám anketu, chci zadat datum a po kliknutí to doho datetime pickeru na mě vyskočí tahle dvojice, co se překrývá. Chrome 101.0.4951.67, v Edge to nedělá, tam vyskočí jen ten velký kalendář

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    VANEK: Ten důvod je ale pouze o tom, že ty linky expirují.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Zakazovat deeplinking obrázků z FBCDN, není to už trochu moc zuckerbergovštiny? Aspoň by to mohlo (ne)fungovat tak, aby bylo jasné, co se (ne)stane.
    NYX
    NYX --- ---
    Prazdne tlacitko majitel je tam aby polozky za nim zustavaly ve stejne pozici jako v cizich diskuzich.

    Zbytek proctu a zamyslim se…ux trziste a udalosti bylo urcite spichnute bez hlubsich uvah tehdy :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    B3DA:
    je to asi o úhlu pohledu. Já vlezl úplně obyčejně jako kterýkoliv jiný BFU do tržiště a byl jsem ztracen. Ty tu popisuješ docela advanced věci. Myslím, že na nyxu trávím více času než by bylo vhodné a nic z toho co popisuješ mi nechybí.

    Tím nepopírám, že to klidně u jiné bubliny může být tak jak píšeš.

    Ale zase to tržiště tolik nevyužívám, takže to v podstatě berte jako feedback od někoho, kdo se zhrozil nad tím co viděl, když tam vlezl po dlouhé době...
    B3DA
    B3DA --- ---
    KOC256:
    ne, pod inzeratem mas diskuzi
    majiteli proste prebyva `cursor: pointer`, jako informace je to fajn
    pozvanky jsou divny, no

    jako rozumim ti, ale asi bych si tu vzpomel na zasadnejsi veci, ktery se opakujou, vyzadujici imo mene prace (rozmery obrazku na api, id posledniho precteneho v seznamu sledovanych/historii, wtf filtr hodnoceni v diskuzi, treba)..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    B3DA:
    - takže bych spíše pod "inzerát" měl "inzeráty" a přehled všech inzerátů...
    - pravda, že "majitel" mám i v auditku, které vlastním a taky nic nedělá - tedy by bylo asi rozumné ho smazat.. Protože většinou si uvědomím, že jsem majitel a taky to vidím ve sledovaných ve skupině "vlastní diskuze"
    - pozvánky by šly asi vypodmínkovat.

    No asi by se tomu trochu péče hodilo, takto to je fakt dost divoké...

    No ten majitel je asi největší fail...
    - je to mezi odkazy
    - tváří se to jako odkaz
    - vyjede nad tím packa

    Ale není to odkaz...
    B3DA
    B3DA --- ---
    KOC256: tak ono je to vlastne auditko, zejo...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Úplně jsem nepobral co má společného submenu "inzerát", nefunkční odkaz "majitel" a "pozvánky"...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Po čase jsem chtěl vložit inzerát a mám pár postřehů:
    - tlačítko pro založení nového bylo nějakou chvíli pro mě neviditelné
    - úplně jsem nepředpokládal, že mobily budu hledat pod počítače...
    - v jisté chvíli se mi v menu objevilo menu "majitel" ale vůbec netuším k čemu je (na screenu již o pár oken dále a stále nefunkční)
    - nevím proč je u inzerátu možnost ho darovat - vypadalo to jak kdybych daroval diskuzi...
    Asi by to obecně chtělo revizi...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam