• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Nic me nenapada
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nyxi? Byla nějaká změna?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    tak aktuálně se mi refresh opravdu vynucuje i tam kde dříve nebyl. Tedy po odeslání příspěvku dám "zpět" a nevidím vyplněný formulář, ale refreshnutá diskuze...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nešlo by něco udělat s tím, že když na iPadu píšu příspěvek a dám TAB, tak mi focus neskočí na “odeslat”, ale do “vyhledat od”? Nějaký TAB-INDEX nebo tak něco?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Nešel by ten přehled příspěvků tady:
    https://nyx.cz/last
    Roztáhnout na celou šířku obrazovky? Na ten panel vlevo prakticky neťukám, tak mi přijde zbytečný ho mít pořád na očích. A klidně by mohl být schovatelnej, nějakým tlačítkem.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    u opravy postů mi to funguje. Ostatní asi nevnímám...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TOOMIX: Mně donedávna také (jen ten formulář, stránkování a nepřečtené bylo nedeterministické - někdy ano, někdy se resetovalo na default a vše přečetlo) a teď ne a na své straně jsem nic neměnil (max možná novější verze Chrome během restartu)…
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NAVARA: tohle mi v Chromu finguje, aspoň co se týká textu ve formuláři
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Mohl by server přestat vynucovat refresh, když kliknu na zpět?

    Po kliknutí na zpět tam chci mít tu samou stránku, s tím samým počtem nepřečtených, s tím samým počtem postů na stránku, s tím samým textem ve formuláři, který jsem právě odepsal (a chci opravit a znovu odeslat, protože tu edit nemáme).

    Pokud si ji budu chtít reloadnout, nebudu mačkat Zpět, ale zmáčknu Reload…
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: Melo by byt opravene.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: jo je

    NYX
    NYX --- ---
    MATT: Vyreseno tim, ze se to z textarey pro prispevek rozpadne do hledacich policek dole...a pak uz posouvani se funguje jako normalne.
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: Je to ted ok?
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: Koukam do kodu a podle vseho se tyhle nahrane, ale neodeslane soubory mazou po trech hodinach.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Tak uz by to melo autora inzeratu filtrovat.
    DWAY
    DWAY --- ---
    TRAGED: na urovni klubu. Jednoduche tlačítko ktere odkryje vsechny spoiler. Tagy najednou.

    Spoilery nekde smysl maji a jinde holt mene.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    LUCIEN: Je pravda, že tohle by se asi mělo z hlediska UX exkludovat a naprosto tě chápu, jakkoliv tržiště skoro nepoužívám.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Mám nastavené upozornění v inzerátech na slovo "iphone". Prodával jsem teď iphone a po vložení inzerátu mi hned napsala Tori, že prodávám iphone.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: A ktere upozorneni? To na inzeraty vyhovujici ulozenemu hledani?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam