• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ESTEN:
    CROSS:
    nedává to smysl... ...je to rovnák na ohýbák.

    Ale chápu i to proč nyx nechce editaci. Jsou servery, kde se to nějak řešilo (indikace editace) a vlastně to k ničemu moc nebylo, tak se od toho upustilo. případně v ~moderních~ IM se jen nenápadně indikuje, že došlo ke změně a je to...
    Je to spíše politické rozhodnutí, než že by to byl nějaký problém...
    CROSS
    CROSS --- ---
    ESTEN: palec z principu, ale otázka je asi spíš v implementaci do mobilních aplikací, které momentálně preview neumí (aspoň nyxův klient a fyx), netuším, jestli to vůbec jde.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    ESTEN: Mám s tím zkušenosti z Abclinuxu. Zanedlouho jsem si vypěstoval „svalovou paměť“ a klikám na náhled a odeslat automaticky a pak si to po sobě přečtu, až když to odešlu.

    Spíš mi víc vyhovuje zpožděné odeslání a možnost zrušení jako v Gmailu.
    (Plus by taková krátká pauza na vychladnutí někdy místním diskusím prospěla. 🙃)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    HRAFNAIN, IOM_NUKSO: ono by stacilo pouzivat tlacitko "preview"... treba na slashdotu se neda comment odeslat, dokud uzivatel neklikl na preview. To by mi tu taky nevadilo...
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    TOOMIX: Mně v mobilním (kde to naštve o to víc) jo.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TOOMIX: Mně jo.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOC256: divný, v Chrome mi to refresh nedělá
    KOC256
    KOC256 --- ---
    No mě by stačilo aby se při zpět nedělal refresh, jak se tu řešilo nedávno :-(
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    Take se pripojuji k zadosti o editaci prispevku i zprav v poste. Nyx pouzivam skoro vyhradne na mobilu, rychle neco naklepu, poslu, okno je male, blbe se to kontroluje a po odeslani vidim milion preklepu.
    SUK
    SUK --- ---
    KOC256: to je, samozrejme, asi ta spravna varianta, ale pak to, co pise MATHES postrada smysl, ne? :) Pokud uz tu ta funkce jednou je, rekl bych, ze by stalo za to, aby se u inzeratu zobrazovalo "PRODANO" misto "Inzerat neni aktivni" :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    Připojuju se k žádostem o možnost editace příspěvku.

    Ideálně třeba časově omezený, max ~minuta po odeslání, imho by stačilo na opravu překlepú překlepů a tak :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUK: Tim ze ho smazes?
    SUK
    SUK --- ---
    Ahoj. Neslo by nejak zaridit, aby bylo u inzeratu videt, ze byla dana vec prodana?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Instrukce v anketách nerespektuje entry a nepřevádí odkazy na odkazy...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    PES:
    To už tam je...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    B3DA: toho jsem si nikdy nevšim 🤦🤦🤦
    B3DA
    B3DA --- ---
    TOOMIX: vzdyt tam jsou .. ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PES: to ne, ale kolikrát vím, žes mi něco zajímavého poslal a že tam byl obrázek. Ale filtrovat PES+img je blbý, to vrací moc výsledků a musím se rozvzpomenout na nějaké klíčové slovo. I tak je to ale ne moc user-friendly.
    PES
    PES --- ---
    TOOMIX: a barevně/prioritně rozlišené, a s možností nastavení termínů ;-) ... a modré z nebes ;-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam