• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    nedávno se mi celý nyx na mobilu zobrazil takhle červený... je to kvůli tomu, že jsem nebyl připojenej?

    KEJML
    KEJML --- ---
    Ve statistikách se v češtině jmenuje poslední sloupec "sledovat" V daném kontextu by se tam hodil jiný tvar, např. "sleduje".
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VANEK:
    Jo tak nějak jsem to vlastně užíval i tu dokud se stránka sama nerefreshovala...

    Ale pořád narážíme na základní problém a to, zda Nyx toto bude (jakkoliv) chtít implementovat. V minulosti tu bylo takto pohřbeno více věcí... :(
    VANEK
    VANEK --- ---
    LAUNCHER: Třeba (některý) Wordpress má možnost upravit komentář do 5 minut od odeslání; to mi přijde jako kompromisní řešení vyhovující všem hlavním use cases.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HRAFNAIN: Jsem dysgrafik. Pred odeslanim prispevku ho 2* prectu. Ale stejne tam ty preklepy, chybejici slova atp. nevidim. Navic je ma znalost CZ podprumerna, ac se po navratu do CR zlepsila. Za sanci napravit me hrichy nejakym pozdejsim editem prispevku, bych byl rad. Stejne jako KOC256 se snazim, aby moje programy takovou moznost mely. Ale uznavam, ze Nyx.cz dal spoustu prace i bez toho.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    tu to vysvetluji. Notifikace neni jedina cesta...

    Co presne myslis tim "V notifikacich mas prece odkaz na diskuzi"? Viz obrazek...

    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: V notifikacich mas prece odkaz na diskuzi, odkaz na svuj prispevek a odkaz na reakci. Tak staci klikat primo na odkaz na diskuzi a dosahnes toho co chces, ne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nebo rozlišovat, kam klikám...

    červená alternativa:
    - klik nahoru = chci vidět jen odpovědi
    - klik dolů = chci vidět celou diskuzi

    žlutá alternativa:
    - klik na "název diskuze | 1 nový" = chci vidět celou diskuzi
    - klik na "1 odpověď" = chci vidět jen odpovědi

    Mlčící většině to bude jedno a zvykne si a těm přemýšlivým to bude příjemnější...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak ja bych to cele zjednodusil. Indikator to je v seznamech (sledovane, historie), ale pokud na to klikam, tak se mi zobrazi uplne normalni diskuze.

    Pripadne Nyxi mohl bys docasne logovat kolik lidi udela jen “mazaci klik”? Tedy ze slo do diskuze, kde meli odpoved a pak bud vylezli, hned zase vlezli aby hned vylezli, pripadne v ni klikli na “diskuzi” aby to resetovali a zmizeli. Vs ty co si precetli reakci na sebe a pak to nechali dlouhodobe zase viset.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Škoda, kdyby tě předvoleb nějaké řešení napadlo, tak bych to ocenil. Taky patřím mezi ty, které to irituje, ale samozřejmě nevím kolik nás je.
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: No to je prave ponekud komplikovane - protoze by se muselo zjistit kolik nad nim prispevku (vsech, s obrazky, linky, odpovedmi), zohlednit ignore atd.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: A nešlo by označit jako přečtené příspěvky po ten vlastní?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Neni to kvuli filtru. Ale obecne chovani pokud jdes pres odkaz na konkretni prispevek. Abys neprisel o nove, ktere mohou byt az po nem. Asi by se to mohlo resetovat pokud je ten odkazovany prispevek v diskuzi posledni, ale to se to pak bude pokazde chovat jinak.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Myslím, že jsem to tu už psal...

    Strašně mě rozčiluje, že když se na nepřečtený příspěvek dostanu z notifikace nebo z "reakce na vás" (či jak se to jmenuje), tak se neoznačí jako přečtená. A pak musím jen kvůli zmizení kliknout znovu.

    Odpověď (pokud se nemýlím) byla, že to je kvůli filtru, ale stejně mě to sere a je to strašně hloupé, jak musím udělat klik navíc.

    Za mě by stačila jen notifikace, že v diskuzi je reakce na mě, a pak by se to chovalo normálně, tedy jako bych do diskuze přišel úplně stejně jako jindy.

    Pokud se to má takto speciálně chovat, tak asi raději jen při kliku na ten text se zvýraznění, že je v diskuzi další reakce na mě.

    Nebo jak to je vymyšleno, aby to nefungovalo takto dementně? Třeba jen dělám něco špatně.

    Píšu o chování na PC...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ALCATOR: Prostě smazal obrázek ze svých souborů, v cachi to ještě někde visí, ale soubor už neexistuje.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    ale jsem dobrej a neohroženej betatester! :
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    jo a jsem si pak vsechno jednim klikem smaznul, tak to chodi, haj hou :D
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    ALCATOR: imho jsem te mel v ignoru

    zkus to znova?
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Koukám na tu diskuzi a vidím tohle. Náhled mi obrázek zobrazí, ale přímo příspěvek ne (ani když na něj kliknu přímo).

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam