• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    NYX: diky, uz mi to proslo v poradku.
    NYX
    NYX --- ---
    THESTOUPA: No jo, prekopali totalne zpracovani formularovych dat a zavedli nove limity. Zvednu to.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    u me je nastenka: ok

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    Pri pokusu ulozit zmeny na nastence dostavam error 413.

    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    NYX: Aha tvl :D
    NYX
    NYX --- ---
    WOJTISHEK: To nejsou zmeny v tom FW...to jsou zmeny v kodu Nyxu abych to nad tu novou verzi FW prenesl :D
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    NYX: Za necele 2 roky slusny pocet zmen :)
    NYX
    NYX --- ---
    Jo, prehazoval jsem ty verze sem a tam (nastesti fakt jen upgrade, zadna zmena v DB apod, takze mozne libovolne prepinat). Blbnul upload souboru, ale zjevne jsem zapomnel upravit AppArmor profil. Tak ted uz snad fakt! :)

    Jinak ciste pro pobaveni co obnasi takova zmena co uzivateli nic neprinese :D

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Pluska na fotkách se načítají, to podstatné běží :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Asi jen restart, ale stejně monkaS :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    [NYX @ nyx :: novinky v systemu]

    502 Bum, něco se zjevně rozbilo. Pokud nejede celý nyx, zcela jistě už o tom vím a dělám vše pro to, aby zase jel. Pokud jde ale o nějaký izolovaný problém, dejte mi vědět jak ho reprodukovat. Díky

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FR: Pokud přiložím fotku, která má více jak 1600px, nechť se fullsize originál připojí pod příspěvek
    NYX
    NYX --- ---
    HOWKING: Zatim neresil.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    HOWKING: Stále to nefunguje.... Jsi to opomněl, nebo se na to vykašlal?
    BURAN
    BURAN --- ---
    KOC256: osobní preference
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BURAN: A proc ne app?
    BURAN
    BURAN --- ---
    NYX: ahoj, teď zas. Iphone/Safari. Napíšu 2 zprávy, OK, napíšu třetí, chci odeslat, ale najednou vidim hlášku "autorizace nutná" a zjišťuju, že nejsem přihlášenej. Ty zprávy jsem psal hned po sobě, nehnul jsem se při tom ze židle. S třetí jsem chtěl poslat fotku v příloze.
    Je to zvláštní.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AETHER: Presne to jsem se snazil sdelit nize :)
    NYX
    NYX --- ---
    Pridavat to takhle viditelne bokem s autorem si umim predstavit, ale byla by to narocnejsi zmena. Tak radsi nic neslibuji.
    AETHER
    AETHER --- ---
    YMLADRIS: podle mě nemusíš ani upravovat jejich text, mohly by se ty štítky k tomu přidávat viditelně mimo - asi není důležité vkládat tagy na konkrétní místo v textu, ne? :)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    ELIDOR: muze to vubec nejit rozkliknout, tj uzivatel si nepreje aby nekdo editoval jeho prispevky, tak tam ted cudlik neni. jde o to, ze dohadovat se s nekym, ze jsi mu zeditoval jeho dilo a co sis to dovolil, je hrozne vycerpavajici. tak dat najevo, ze teda si to nepreje. vetsine lidi je to uplne jedno, ale ta mensina, ktera bude delat problemy, bude delat velke problemy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam