• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PES:
    - znalost neverejneho obsahu (posta - s kym si psal, co si psal; interaty - neaktivni; soukrome auditka)
    - nejake IP/fingerprint prohlizece - pokud NYX neco schranuje (drive myslim ale od toho jiz opustil)
    - pokud tam je vazba na pozvanku
    - pokud vyplnoval proc by byl zasluhou pro komunitu, tak treba to ma nyx ulozeno a treba si vzpomene co tam psal
    - treba nekde neco nafotil a nasdilel osobnejsiho/sebe

    Já myslím, že možná by se to dalo nějak ověřit. Ale to by asi věděl nejlépe Nyx že :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SIEMENZ: A co když se domluvili?
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    PES: takle to chápu...
    Pri vyšetřovaní bych však přizval svědky (přátele), kteří by v rámci dokazování ztotožnili dotyčného (dle komentů) při rekognici... :)
    PES
    PES --- ---
    SIEMENZ: problém -jak prokázat, že to není jen pokus o to zmocnit se cizího účtu, že?
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    NYX:
    FIONOR:
    Diky moc, kdyby to slo obnovit zasahem vyssi moci, tak posta prosim... :)
    Jinak teda asi znovu pozvat...
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    SIEMENZ: Na uvodni strance je link. Ale musi mit zadany e-mail a povoleny reset hesla.
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    Ahoj,
    nemam pripominku, ale spis dotaz, tak snad me nevyzenete :)

    Lze nejak restartovat heslo ID k prihlaseni na nyx?
    Nejednou sem se setkal s tim, ze nekdo rikal, jooo na nyxu sem byval, ale uz se tam nedostanu, protoze sem zapomnel heslo.
    Ted mi jde o kamaradovo konkretni ID.
    Predem dekuji
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: yup, checkni ten druhy link, je tam toho celkom dost a vie to vratit preview_image_url a typ, takze by sa s tym malo dat nejak rozumne pracovat. Spaces neviem co su, ale tiez na to maju nejaky endpoint.
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: Text je prave to nejmensi. Ale prave embedy, veci jako spaces atd...poresit nejaky minimalni subset nejspis vyresi 99% pripadu a zbytek by zustal jak je ted.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: minimalne text by sa mal dat dostat z API, neviem jak to tam maju s embedmi, a zas az tak velmi sa mi to skumat nechce: https://developer.twitter.com/en/docs/twitter-api/tweets/lookup/quick-start
    NYX
    NYX --- ---
    QWWERTY: Opraveno
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: mně by postačilo jen dotáhnout text a když u toho tweetu bude nějaký obrázek/video, tak to tam jen nějak textově dopsat
    KURU
    KURU --- ---
    NYX: Asi v pohode, bude tam nahled a pokud to cloveka zajima tak se ten post otevre, uz tereba jenom kvuli vlaknum... coz jsou ted kolem valky skoro vsechny tweety. Bude to mnohem lepsi nez soucasna situace, kdyz postujici kopiruje text tweetu nebo dela rucni screen shot.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: poslal jsem mailem

    chvilku jsem si hrál s různými variantami a vypadá to, že když na https://ezgif.com/ udělám nekompresený animovaný webp, tak se připojí v pohodě. Ale lossy nebo mixed compression vede k 500.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Minimálně ve Firefoxu na Androidu tohle nějak nefunguje, běžné v něm dostávám original.bin a přejmenování na mobilu je velkej opruz
    NYX
    NYX --- ---
    KURU: V obrazku nebudou klikaci linky. To je k nicemu, ne?
    KURU
    KURU --- ---
    NYX: Chapu ale uprimne idealni by byl full nahled nebo alespon screen capture. Nasel jsem toto https://github.com/ozgrozer/tweet-image je to trochu starsi ale vypada ze je to funkcni viz https://tweet-image.herokuapp.com/
    NYX
    NYX --- ---
    KURU: Jo, nad tim uz jsem premyslel. Ale nechci sem embedovat primo JS z twitteru a udelat nejakou statickou verzi nahledu neni vubec trivialni s ohledem na to jake ruzne formaty ten tweet muze mit. Ciste jen dotahnout text by ale nemusel byt problem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam