• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Doplním screenshot...

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TOOMIX: No a vpravo dole je i to tlačítko, o kterým mluví Navara. Je to otázka toho kliknout jen asi vo centimetr jinde, než jak popisuješ ty. Ne?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NAVARA: naskočí mi vpravo dole takováhle notifikace, že jsem dostal palec, já na ni kliknu kolečkem, aby se mi otevřela v novém tabu, ale tam se to bohužel načte takhle.

    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    Nepotrebuji s tim nic delat, v pohode, ale jen tak podotykam, ze mi prijde notifikace o nove odpovedi, i kdyz odpovidam sama sobe :D
    NYX
    NYX --- ---
    ELIDOR: a nastavit sirku na tom spanu by nepomohlo?

    Nějaký text, nějaký text

    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    NYX: děkuji Ti
    NYX
    NYX --- ---
    ELIDOR: Mam to poznamenane a nekdy prozkoumam. Vypada to spravne vtipne :)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    NYX: ELIDOR: mohu poprosit o pomoc (resize) u tech obrazku pri obtekani textu? zkousel jsem i hodit to do tabulky s rozmerem bunky .. nejak nic nepomaha. dekuju moc
    NYX
    NYX --- ---
    KURU: Hotovo. Mozna jeste budu ladit vzhled a pripadne podporu veci jako retweet / quote tweet apod...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOOMIX:
    A pokud jsou novám, tak ty avatary jsou jinak podbarvené. Ale samozřejmě, pokud dostáváš desítky plusů, tak to je nepřehledné...

    nebo myslíš něco jiného?

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TOOMIX: Když kliknu na číslo / otevřu ho do nového okna, otevře se mi ten link co jsem postoval právě s přehledem postů a plusek:

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NAVARA: ale já brouzdám po nyxu, jen tak si brouzdám jakoby se nechumelilo, když v tom najednou naskočí vpravo dole popup notifikace že jsem někde dostal u příspěvku XY plus. Samolibě na to kliknu kolečkem do nového tabu a chci se hned/za chvíli kouknout, kolik tam mám plusů a pohonit ego. Nechce se mi lézt někam jinam do nyxu, v popup notifikaci počet palců příspěvku není :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TOOMIX: Vždyť na stránce https://nyx.cz/notifications s palci vidíš, jaký post ty plusky i reakce dostal, do diskuze se netřeba proklikávat
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VYHULENY_UFO:
    jo v poho. jen jsem se snazil vysvetlit, ze obcas se staci zamyslet, zda pozadovane dava obecny smysl pro vsechny...

    Ale pokud jedina reakce je, ze "tak to bylo" a basta, tak neni o cem...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOC256: znas to: odpor je marny, budete asimilovani.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    KOC256: ale prosimte. Takhle to driv fungovalo, toomix to chce jen zpatky, ty pokrivenej pozadavku.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VYHULENY_UFO:
    Ale to neznamená, že na to rezignuji ne?
    Nedělejme z toho fejsbůk :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOC256: jestli chces opravdu informace a odpovedi, tak si prihlas emailovou konferenci linuxovych vyvojaru nebo jiny odborny maillist. socialni site jsou o naprosto necem jinem nez faktech, odpovedich a pratelstvi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOOMIX:
    VYHULENY_UFO:
    No asi by bylo fajn netlacit nejaky pokriveny pozadavek a chtit ho jako standard...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOC256: zalezi na lajcich, odpoved je az na druhym miste. to jsi novacek na socialnich sitich?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam