• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    ahoj, dotaz: ve svém osobním profilu jsem použil HTML, konkrétně UL a LI, což jsou naprosto neškodné tagy (imho), ale teď je to ignoruje a tak stránka vypadá ošklivěji než předtím. než to budu předělávat: zdá se, že BR tam funguje, tak by možná stačilo povolit pár dalších tagů, nebo mi prosím vysvětlete, jaká jsou pravidla, co se tam dá použít a co ne, nechci si profilovku rozdrbat, díky
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GREATDRAKE: Takhle je to rozbité od začátku, enter je haram, musíš klikat
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Cosi je divně s horním vyhledávacím okénkem v PC verzi, pokud jeden ignoruje drop down našeptávání a jen prostě dá enter.

    příklad:
    Když zadám @greatdrake - dostanu se na korektní seznam mých postů na vyhledávací stránce
    Když zadám https - dostanu se na korektní seznam nejnovějších příspěvků co obsahují https vyhledávací stránce
    Ale když zadám @greatdrake https - dostanu se na první nalezený výskyt rovnou, čekal bych tedy seznam jako obvykle.
    V3S
    V3S --- ---
    zmizelo zvyrazneni komentaru mych kamaradu v prehledu komentaru id ... to byla docela vychytavka ;)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    NYX: Aha. To zní jako dost práce, ale bylo by ho velmi user-friendly a docela ve stylu 21. století.
    NYX
    NYX --- ---
    OCTOPUSS: Protoze to neni naprogramovane. Radi se podle id souboru, coz odpovida poradi nahrani. Pokud bych chtel mit moznost tim soupat, musi tam pribyt nejaky dalsi poradovy index a ten tam ted proste neni.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    NYX: Proč nejde měnit?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GLOBETROTTER: Obcas toto vznika. Myslim u obrazku, ktere jsou dostupne jen pri navsteve daneho webu atp.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Máte někdo stejný problém?
    [SUPAFLY @ 3. světová válka aneb kam náš svět směřuje? Status: Winter War 2.0]
    Obrázek se mi nezobrazuje ani nejde stáhnout. Pokud je v příspěvku,na který někdo reagoval,je v té reakci po přidržení prstu na id autora původního příspěvku vidět náhled obrázku, ale jinak ho nevidím.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    NELLAS: Z google disku to bohuzel nefunguje, ale dik za tip.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PETER_PAN: Pokud se ti video vejde na nyx, tak ten video tag můžeš použít i na něj.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PETER_PAN: Mně ten link na video funguje i na Dropbox.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    NYX: Dik.
    - 10MB je fakt problem. Tech 1GB premiovky je takhle myslim nejen pro me celkem k nicemu. Jakykoliv PDFko co chci nekde ukazat ma vic.
    - OK. O tom by stalo za to zauvazovat to implementovat - pro ty janevim 4 nejpouzivanejsi formaty. Dost by to posunulo moznosti.
    - Ja myslel jakoze soubor ktery nahraju teda nekam jinam (kdyz na nyx to nejde, pac je to moc velky) a chtel bych linkovat video.mp4 tak aby se rovnou dalo prehravat v nyxi diskuzi a ne stahovat. Link na streamovaci platformy chapu. Ale kdyz nejde predchozi, nepujde ani tohle, chapu.
    NYX
    NYX --- ---
    PETER_PAN:
    - 10MB
    - Nejde
    - Zacni psat < a ono ti to nabidne ten video tag kam doplnis url.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: Chci se zeptat. V rychlosti jsem nedohledal. Dopredu dik za reakce.

    - Jaka je ted maximalni velikost nahraneho souboru? Porad ta nesmyslne mala?
    - Jde nejak nahrat video aby se zobrazilo k prehrani primo v diskuzi?
    - V pripade videa ktere chci linkovat odnekud. Jak na to? Muze mi nekdo nalinkovat nejaky tutorial?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MATT: tuším, že od nového nyxu funguje jen width
    NYX
    NYX --- ---
    HARDCABB: opraveno
    ELIDOR: opraveno (orezava se na 200 znaku)

    oboje pro nove odeslane
    V3S
    V3S --- ---
    bylo by mozne v historii odlisit/prepinat auditka a udalosti? do starych auditek se chci obcas podivat, do starych udalosti zas tak moc ne, ale bohuzel to vypada vsechno stejne a nazev muze byt matouci .. klidne dalsi tracitko do zahlavi ... diky
    MATT
    MATT --- ---
    přijde mi, že nefunguje height u img src.. dřív to fungovalo (oba obrázky by se resizly na 300 bodů)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam