• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NELLAS: No na mě DI pusobi jen tak, ze se mi rozpadaji diskuze. A to eviduji asi jen jednoho max dva lidi co jsou emocne v prdeli a nezvladaji to.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOC256: To je ale jejich problém. Obvykle se vyřeší sám, když si tě daná osoba hodí do DI.
    Měla jsem svého fanouška, co mi mínusoval skoro všechno. Pak se jednou pustil do nezáživného OT a já tam nasázela pár mínusů, mimo jiné jemu. Od té doby mě má v DI a můj Nyx je zase sluníčkovější :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ELIDOR: Jenze toto racio tu nefunguje. Nekdy davam minus jen jako nesouhlas a jsou jedinci co to hned povazuji za osobni utok.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    MINERWA: mínusy mají mnohem větší hodnotu než plusy, minus ti indikuje, že daný příspěvek je něčím vybočující od toho co se očekává ... tzn máš možnost se zamyslet nad důvodem toho hodnocení. Nemít tuhle zpětnou vazbu je v debatním klubu imho škoda.
    Btw psychicky zdravý člověk by měl být schopný pochopit, že negativní rakce je prostě zpětná vazba na něco co udělal. Klidně to může být volitelná volba si je nechat zobrazit s výchozím nastavením nezobrazovat. proč ne.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    V3S: tak on by stačil facebook skin, ne?
    notifikace mínusů je hodně špatnej nápad
    budou zase někdy 2d ankety?
    V3S
    V3S --- ---
    dole je to naprosto v pohode, nemusi vsechno vypadat jak na facebooku

    (joha, joha, joha, zdravi bratr zpatecnik)
    NYX
    NYX --- ---
    Osobne si teda taky myslim, ze ten ukazatel patri nekam vic nahoru a mozna to pak vyresit stejne i pro postu, ktera taky muze svitit primo na tlacitku v menu apod. Ale pak zas co s nickem posledniho odesilatele. At pak zas neni divne, ze notifikace pro postu a tohle vypada totalne jinak i kdyz je to od sebe par pixelu.
    NYX
    NYX --- ---
    Ty myslim chce zachovat, ne? Ono by se muselo projit i jak to vypada pak na mobilu (treba ja mam plnou radu ikonek v tom normalnim i expandovanem zobrazeni, tj. dalsi polozka by se mi tam nevesla nebo bych to musel preusporadat) apod.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ELIDOR: A ty nahledy?
    Odpovedi na zpravy?
    Chat?
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ELIDOR:
    No to bys asi musel trochu více domyslet. Jak by se to mělo zobrazovat těm, co jsou dneska s tím spokojeni, ale nechtěli by mít v záhlaví tapetu?
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    tzn by šlo o to dát jinam

    <div class="count">xy</div>

    aktualne v:
    body > footer

    <footer>
    <div id="notifications">
    <a href="/notifications">
    <span class="icon-entypo icon-user"></span>
    <div class="count">xy</div>
    </a>
    </div>
    </footer>
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    NYX: kamkoliv do horni casti ... klidne vlevo nahore, nebo vpravo nahore

    nebo: mit moznost nezobrazovat notifikace v pravem dolnim rohu (proste je vypnout) a ponechat jen cislo bez bubliny, ktere muzes lipnout kamkoliv nahore (to bych uvital asi nejvic, zadny obrazek postu, jen to cislo nekde nahore)

    btw volitelne notifikovat/logovat i minusy (imho maji vetsi hodnotu nez plusy, ale chapu, ze je smer ukazovat jen plusy ktere pohladi cloveku ego).

    NYX
    NYX --- ---
    ELIDOR: A kam a jak?
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    a nema smysl to oznameni o interakci konecne misto praveho dolniho rohu dat do menu nahore a jen indikovat barevne zmenu? nebo aspon dat moznost lidem, aby si vybrali?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Yup, fixnuto
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Tak já jdu naposílat nějaký fotky :)
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Melo by to byt opravene.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Dik, mrknu na to. Viz novinky :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Mám "vyskakovací notifikace" vypnuté, doposud dobré, ale teď mi zase začaly skákat pluska na fotkách…
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam