• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Proč přestaly fungovat obrázky linkované z odkazů níže? Dva dny byly v pohodě. Odkazy níže, ale stále fungují. Nechápu.
    [HOWKING @ O ----==== ASTRONOMIE ====---- O]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CAIDEL:
    Jo tak to přesně myslím. Díky něčí nestability ostatní trpí... DI je ZLO!!!
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    KOC256: A to je přesně ono. Pro mě tu momentálně trpíš čtyři příspěvky samomluvou, protože UFO nepatří mezi ty stabilnější a z nějakého důvodu mě má v DI :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VYHULENY_UFO:
    To je asi uhel pohledu (i kdyz se me to netyka)...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    pak jsou tu experti, kteri si daji uzivatele do ignoru, aby ho tam meli tak mesic a nakonec vymekli a z toho ignoru ho vyndali a rikaji tomu milost. ja to vidim spis jako slabost.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOC256: priznam se, ze jsem emocne vyrovnany a nemam problem, kdyz si nekoho dam do ignoru nebo me ma nekdo jiny v ignoru. nejsem politik, aby musel trpelive poslouchat vsechny hovna od dementu, komousu, piratu nebo jinych dezinformatoru.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VYHULENY_UFO:
    jenže nyx tě láká, protože ti dává vědět, že se ty hovna melou :-) = vidíš, že někdo na něho reaguje... :)

    Jinak toto jde úplně mimo mě. Já jsem emočně stabilní a nepotřebuji si nikoho dávat do jakéhokoliv ignoru :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VYHULENY_UFO:
    Mám jeden, který nepoužívám, jen jsem s ním testoval nějaké nové fičury.

    A dokonce se za něho nestydím, protože to je hodně odhadnutelné, že patří ke mě - koc257 :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    S2FI: ja nevim, jednou v ignoru, navzdy v ignoru. jak v klasicky offline realite. kdyz nekoho nesnasim, tak se taky nechodim divat co mele za hovna.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOC256: jo rozumim. asi tady budu jedinej fizl bez multaka. co uzivatel nyxu, to buzerant s multaky. kolik jich mas ty?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    S2FI:
    Tak si udělej multiúčet a prostě když tě to už bude hodně srát, tak se podíváš skrz ho
    S2FI
    S2FI --- ---
    VYHULENY_UFO: primárně ano, ale a) nevím, kdo z těch lidí, které mám v ignore na můj příspěvek reaguje, abych si ho mohl případně tedy z ignore odebrat a v rámci snahy o zachování svého duševního zdraví ignore prostě používám; b) příspěvky daného uživatele obecně vidět nechci, ale pokud např. v nějakém odborném auditku někdo na můj dotaz reaguje - vidím to jako příznak počet odpovědí u mého příspěvku, tak mě štve, že si to nemůžu zobrazit; c) někdo, kdo daného uživatele v ignore nemá vidí, že mi odpověděl a už se odpovědi od někoho jiného nedočkám; d) ptám se, jestli by se odpovědi nemohly chovat stejně, jako reakce na příspěvek - takhle mi to přijde nelogické, že to jednou jde a podruhé ne
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    S2FI: tak si toho cloveka vyndej z ignoru. ignor je od toho, abys mel klid. ne?
    S2FI
    S2FI --- ---
    Když mám někoho v ignore a někdo reaguje na příspěvek od takového uživatele, tak přes odkaz na příspěvek, na který je reagováno, ho mohu zobrazit i když ho normálně nevidím.
    Pokud na můj příspěvek reaguje někdo, koho mám v ignore, vidím v počtu odpovědí, že někdo reagoval, ale už si to nemám jak zobrazit. Šlo by nějak jednoduše zobrazit i tyhle běžné skryté reakce, když bych je vidět chtěl?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NELLAS: No na mě DI pusobi jen tak, ze se mi rozpadaji diskuze. A to eviduji asi jen jednoho max dva lidi co jsou emocne v prdeli a nezvladaji to.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOC256: To je ale jejich problém. Obvykle se vyřeší sám, když si tě daná osoba hodí do DI.
    Měla jsem svého fanouška, co mi mínusoval skoro všechno. Pak se jednou pustil do nezáživného OT a já tam nasázela pár mínusů, mimo jiné jemu. Od té doby mě má v DI a můj Nyx je zase sluníčkovější :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ELIDOR: Jenze toto racio tu nefunguje. Nekdy davam minus jen jako nesouhlas a jsou jedinci co to hned povazuji za osobni utok.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    MINERWA: mínusy mají mnohem větší hodnotu než plusy, minus ti indikuje, že daný příspěvek je něčím vybočující od toho co se očekává ... tzn máš možnost se zamyslet nad důvodem toho hodnocení. Nemít tuhle zpětnou vazbu je v debatním klubu imho škoda.
    Btw psychicky zdravý člověk by měl být schopný pochopit, že negativní rakce je prostě zpětná vazba na něco co udělal. Klidně to může být volitelná volba si je nechat zobrazit s výchozím nastavením nezobrazovat. proč ne.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    V3S: tak on by stačil facebook skin, ne?
    notifikace mínusů je hodně špatnej nápad
    budou zase někdy 2d ankety?
    V3S
    V3S --- ---
    dole je to naprosto v pohode, nemusi vsechno vypadat jak na facebooku

    (joha, joha, joha, zdravi bratr zpatecnik)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam