• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ja vlastne nechapu proc jsou vubec jakykoliv auditka viditelny zvenku, je to ciste kvuli zvyseni seo ranku a nalakani dalsich lidi, nebo to ma nejakej hlubsi vyznam? s pozvankama sice uz nyx neni tak uzavrenej jak jsme ho meli vsichni radi, ale furt mi to neprijde jako typ fora, co by melo jit prolejzat zvenku.
    PES
    PES --- ---
    QUIP: na to by bylo ideální držet příznak PUBLIC u příspěvků a ten nastavovat jen v režimu veřejném, aby původně privátní zůstalo privátní.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Pridavam se k tomu NAVARA a ELIDOR. Taky mi prijde dost nestastne, ze nejde nijak odlisit verejne a neverejne kluby, navic ze to jde kdykoliv do verejneho prepnout a tim zverejnit i historii toho, co psal nekdo ve vire, ze je to neverejne.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Opět se dostáváme k NAVARA, tentokráte v [NAVARA @ 3. světová válka aneb kam náš svět směřuje? Status: Fog of War], kde info z toho klubu bylo dostupné naprosto komukoli z webu.

    Už je to přepnuté, ale opravdu je takový problém:
    1. Upravit templatu klubu, aby v případě klubu s veřejným přístupem - přidala [PUBLIC] před název klubu "[PUBLIC] nyx :: pripominky uzivatelu" a načetla název odesílacího tlačítka z jazykové verze, která by v CZ byla "odeslat veřejně"
    2. Upravit vypisovač klubu pro nepřihlášené - který ostatně už teď musí ověřovat, jestli to klub má vůbec povolené - aby nezobrazil posty, které předcházely zapnutí té volby (což může být datum modifikace záznamu v DB)?

    A tedy každý, kdo odeslal post poté co se to zaplo, už to dělal za vědomí veřejnosti klubu díky #1)
    PES
    PES --- ---
    Někdy jsou ty časové údaje v aktivitě "divné" (např. v poště)

    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    pridam se k NAVARA: + upozorneni pokud se stav klubu zmeni
    uz driv jsem tu psal .. idealne mit u vsech novych klubu pri zalozeni definovano nastaveni, ktere uz pak nepujde zmenit .. vzhledem k tomu, ze nastaveni na verejny klub zpristupni do internetu i veskerou minulou historii mistnosti a pokud s tim autori prispevku nepocitaji, tak to muze byt nevhodne.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co konečně přidat nějakou viditelnou indikaci, že je klub viditelný externě pro nepřihlášené?

    Teď je to jen skryté nastavení "nepřihlášení" hluboko v právech klubu, kam se musí proaktivně vlézt + není nijak poznat, že to správce změnil.
    QZUZKA
    QZUZKA --- ---
    TOOMIX: když zapnu zobrazení pro počítač, tak se mi v telefonu na výšku nevejde celý řádek, takže musím skrolovat doleva doprava v rámci jednoho příspěvku. A na šířku se mi vejdou tak dva příspěvky nad sebe, takže zase nanic.
    Můžu zkusit jiný browser ( mám Firefox). Každopádně kdyby se něco měnilo kolem filtrů a mohly se zobrazit (i kdyby jen ty pozitivní/jeden pozitivní), pomohlo by to.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QZUZKA: je, jen v mobilním chromu musím zapnout Zobrazení pro počítač
    QZUZKA
    QZUZKA --- ---
    A na mobilu ten filtr není vůbec, ani při otočení na šířku (kam by se to vešlo v pohodě).
    (Aneb, když už se o tom mluví, připomínám mobilní uživatele)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    TOXICMAN: Možná je to tim, že na taby používám sidebar a nemám je pod address barem...
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    FRK_R23: mě se to teda schová až při menším než cca 900px
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    FRK_R23: diky kolego.) cekam zitra omluvny pivo:P
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Trochu blbý teda je, že v klasickém rozlišení 1920x1080 to vidět není...
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    NAVARA: ach so... jen nechapu proč se to schovalo a nepřesunulo se to pod to, kdyz pole smazat ten "druhy radek" stejne vytvořilo
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DARKINA: Ha, netušil jsem že to při menším rozlišení mizí!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DARKINA: Máš moc malý rozlišení, tak se to schovalo bo by se ti to tam stejně nevešlo.
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    FRK_R23: stacilo, kdybych to tam mela...

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DARKINA: Tohle ti nestačí?:)

    DARKINA
    DARKINA --- ---
    myslim, ze uz to tady bylo, ale lina huba ...

    Prosim neslo by u diskuzi pridat i filtrovani podle + ? Tak jako je to v poslednich prispevcich? Diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam