• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    22DAEMON: Uvodní stránka vpravo. Jinak je ještě takové poznávací znamení, pokud se ti objevují na stránce reklamy, tak přémiovku nemáš ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    22DAEMON: Na uvodni strance
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    Možná jsem slepej, ale kde si o sobě najdu jestli mám prémiovku a do kdy mi platí?
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: Mysleno technicky. Ale poznamdnam si a pripadne mrknu
    NYX
    NYX --- ---
    BAAL: Jezis tak to po moji pameti chces moc, ale mam takove tuseni, ze tam nejaky duvod byl 🤷🏻‍♂️
    BAAL
    BAAL --- ---
    Ahoj,

    Omlouvám se, zda už se to tu rešilo, zda je to knowbug, nebo feathure pokud je to tak tak mě kopněte, ale je známo, že odpovědi ignorovaným se v pořádku skrývají v diskuzích ale zobrazují se v posledních? Je v plánu toto upravit nebo je to chtěné chování, protože proto?
    NYX
    NYX --- ---
    DEFILA: Nerozumim otazce 🤷🏻‍♂️
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Čistě ze zvědavosti, proč mi info z vyhledávání zobrazuje, že proběhlo v 2022/-2023, když jsem tu otravoval mnohem delší dobu? :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ESTEN: treba apostrof u atributu tagu ;-)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: cool. Uz je to skoro dvacet let, co se prohlizece vydaly cestou "zobrazime kazdou sracku za kazdou cenu", a dividendy sklizime do ted...
    NYX
    NYX --- ---
    AAAAAAAAAAAAA! Nektere html entity se prevadi i kdyz tam neni strednik na konci a ta knihovna se zamerne "chova jako prohlizec" :-/ Novy html standard dela stredniky povinne, ale "legacy reasons". Ja se z toho...
    NYX
    NYX --- ---
    Hmmm, tak tohle neni chyba u me. Nahlaseno "nahoru". Lehce jsem nakoukl primo do jejich kodu ale uplne nic tam nebije do oci.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    &curren přepisuje na ¤ při generování linku z prostého textu
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Pardon, jsem to omylem odeslal z mobilu kdyz jsm koukal co je to zac. Mrknu doma na kompu poradne.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Si to otevři - zahlásí
    {"description":"Error occurred.","errors":[{"code":"ERROR_REQUEST_GENERIC","description":"Failed to convert value of type 'java.lang.String' to required type 'java.lang.Number'; Failed to convert from type [java.lang.String] to type [@org.springframework.web.bind.annotation.RequestParam java.lang.Number] for value [50¤cy=CZK]"}]}
    Protože se to místo
    amount=50&currency=CZK
    přepsalo na
    amount=50%C2%A4cy%3DCZK
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    URL udělátko je rozbité - pokud tu src obrázku vložím jako link, pošramotí ho - někde u těch 50 CZK - že přestane fungovat. Origo v obrázku jede dál.

    https://api.paylibo.com/paylibo/generator/czech/image?compress=false&size=440&accountPrefix=123&accountNumber=3328001&bankCode=0710&amount=50%C2%A4cy%3DCZK&message=Cukimu+na+pono%C5%BEky


    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Proč nemohu vyhledávat posty, které na mne odpovídají? Ty se mi přeci běžně ukáží v notifikacích, jsou určeny mne,…

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ELIDOR: Ta poznámka by byla taky super, IMO lepší než datum :)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    Nyx: prosím, přidal bys do https://nyx.cz/people/settings?f=ignore_***** sloupec: datum ?
    pripadne i link na post na kterem dany ignore uzivatel nastavil, nebo aspon pole pro poznamku.
    datum nastaveni ignore by bylo kazdopadne super.
    dekuji
    NYX
    NYX --- ---
    PALEONTOLOG: To je fakt zvlastni. Posles mi ten odkaz do posty prosim?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam