• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Neco noveho na fronte se skiny? Pro ty z nas, co nechteji mit vsude ikonky a opravu nelicujici tlacitka?

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SATOO: vzdal jsem to. Vic dyztak v poste
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    nyx, existuje nějaký přehled funkcí, které sis vzal z místních podnětů a pracuješ na nich, nebo je plánuješ?
    k moc věcem se nevyjadřuješ, není vůbec jasné, zda ty uživatelské podněty vnímáš
    děkuji za případnou odpověď
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    Nyx, mohl bys udělat prosím prvek, pro zkopírování "dotazu" při vyhledávání na nyx.cz?
    zadam v klubu nějaké heslo zpřesněné o dostupné parametry, zadam další filtry, které mi aktuálně nyx povoluje (tedy množství, hodnocení ---/+++)
    a dostanu výsledek, ten vsak nemohu předat jako "odkaz / link dotazu", protože v url je pouze číslo daného klubu

    příklad dotazu u googlu: https://www.google.com/search?q=%20slovensko%20volby%202024%20kraje%20-2023%20%20v%C3%BDsledek

    děkuji
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    [XL1 @ nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade]

    10 hlasu pro 17 proti
    Diskuze zalozena.

    Vs

    [VON_GILOTINE @ nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade]

    Nezalozeno proc.

    Bez komentare, dotazu, nic. O puvodnim navrhu diskuze nemluve.

    ???
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    NYX:

    Takze ano. V cem je problem? Jasne vymezena chybejici oblast, ktera ulehci hejtum v jinych forech, dost hlasu pro. Standarni minusy od haters plus mistni altright sekce.

    Nekolikate Warhammer 40k forum zalozite behem tri hodim naprosto nehlede na naky hlasy.

    Nasledne zalozite forum o rumu ktere ma horsi pomer hlasu nez moje zadost o vizualni forum na umistovani obrazku.

    [VON_GILOTINE @ nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade]

    Takze jak to je?
    VANEK
    VANEK --- ---
    KOMPAS: Mně se teď zase (Windows/FF) celá pravá část okna zakryla žlutými bublinami "Načítám..." a nešlo to nijak odstranit.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Pfff, to je jakoby ses ptal na zaklade ceho kdo kdy a jak schvaluje zakladani diskuzi. Ses asi zblaznil ne?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Porad nejde pridat prava do klubu pro vic lidi zaroven.
    Custom CSS (a.k.a. skiny) porad nejde? Spousta buttonu s ikonkou uvnitr, spatne zarovnanejch, zvyraznovani prispevku, ale neco uzitecneho, typu hover nad radkem v tabulce clovek musi resit pres greasemonkey?
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    tez se mi to nedeje - test:
    Chrome 123.0.6312.59 (Oficiální sestavení) (64bitový)
    Firefox 124.0.1 (64 bitů)
    Opera One(verze: 108.0.5067.40)

    nebude to problem nejakeho doplnku?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOMPAS: No to je to okno, co by se ti nad kurzorem mělo zobrazit - možná prostě jen zmizí tak rychle, že ho nepostřehneš?
    I v tom 30fps videu to blikání není tolik vidět… Vzpomněl jsem si, že Nvidia umí nahrávat a ta už těch 60fps dá :)



    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NAVARA: Zajímavé; mně žádné okno nebliká, ani requesty nejedou.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Stejně tak pokud najedu na tu reply - to buguje i na stejné stránce - tady se i podařilo chytit více blikajících frames, ale je to tedy co request to bliknutí, epileptici asi nemají radost :)
    Myš nemačkám, jen tam s ní najedu a nechám ji tam být…



    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOMPAS: No jasně :)

    Kdykoli na příspěvku, co není na té samé stránce diskuze. Aspoň už to tedy neotvírá okno pod viditelnou obrazovkou, takže to nezvětšuje stránku (která se ve zlomku vteřiny zase zmenší, protože tan odkaz díky zvětšení zmizí zpoza kurzoru), to už je fixnuto. Jako by to bylo skript nad divem, kterýžto div ale zmizí okamžikem vytvoření toho nového pop-up okna s příspěvkem. Tím zmizí onhover nad divem, tudíž okno se zavře, čímž ovšem opět je kurzor nad divem a tradá :)

    Dost blbě se to natáčí i při 30fps (a víc snagit neumí) se tam to okno ukáže jen občas, ale blikne mi tam při každé requestu napravo v devtools - cca 15/vteřinu:



    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Poslední dobou se mi stává taková nepříjemnost: Když najedu u příspěvku na odkaz "1 odpověď" (nebo obecně "N odpovědí"), místo zobrazení náhledu odpovědi se odkaz i kurzor myši rozbliká. Při dalším přejetí se náhled třeba načte a zobrazí, ale pak odjedu, najedu a zase bliká.

    Hodně záleží, jakým stylem na odkaz najíždím. Když při najíždení pohybuju kurzorem směrem vzhůru, většinou se zobrazí příspěvek. Při pohybu směrem dolů, doprava a doleva následuje blikání. Někdy stačí shora dojet do poloviny a příspěvek se zobrazí.

    Dobře se to zkouší na stránce https://nyx.cz/last?min_rating=2 protože tam jsou příspěvky z různých klubů a odkazy na odpovědi tudíž nejsou blízko příspěvku, aby se jen zvýraznily.

    Vyzkoušeno na Linuxu v Chrome, Firefox, Vivaldi.

    Děje se to někomu taky?
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    preklep

    V3S
    V3S --- ---
    V3S: mohl bych znovu zdvorile pozadat o zvazeni moznosti v historii oddelit kluby, udalosti a inzeraty? je to trosku neprehledne, do starych inzeratu a udalosti vetsinou nechci, do klubu jo ... diky :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RAINBOF: Proc bych to delal?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NAVARA: treba ti ho zkopiruje koudy :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LORD_DE_SEIS: Jasně, ale to už si pak přímo dohledám v té diskuzi - třeba i jen podle odpovědí na mne - ne když hledám i diskuzi kde to bylo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam