• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: V posledni dobe urcite ne
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Byly nějaké změny k ignorování cache a vynuceném obnovení ze serveru? Už se mi zase při zpět/dopředu načte nová stránka, jako bych dal refresh, se smazanými formuláři, označenými přečtenými, zrušenými filtry,…
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    dneska uz je asi jednoduchy pomoci chat GPT napsat motivacni dopis k registraci, kterej admini spolknou jak malinu
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    ELIDOR: Jj, to mi tak nejak doslo. Ale jak se to vubec tady muze stat?
    Na fb to chapu, kdyz zalozeni uctu je otazka par kliknuti.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    TOMMY69: acc uz je smazanej
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    Uz i tady? :D
    Kazdopadne ale ve zpravach to nemam...

    B3DA
    B3DA --- ---
    NYX: jj, proto ta puvodni otazka. ale jestli jsi na tom nic nemenil, tak nevim. plus by to tedka takhle dal nefungovalo. asi nejaka haluz v chromiu
    NYX
    NYX --- ---
    B3DA: Nyx ma CSP docela restriktivni, tak mozna proto?
    B3DA
    B3DA --- ---
    PES: diky, zkusim pohledat detaily
    S2FI: hmm, developer mode mam zapnuty aby mi fungovaly moje extensions. ale preulozeni stylu pomohlo! supr, diky.
    zajimave, ze ten samy extension na jinych webech mezitim stale fungoval, jen na nychu se mi vratilo menu nahoru atp..
    S2FI
    S2FI --- ---
    B3DA: Chrome nově vyžaduje, aby byl přepnut do developer modu, aby tato rozšíření fungovala. Povolil jsem si tedy developer mode (chrome://extensions/ - přepínač vpravo nahoře), přeuložil css styly pro nyx v daném rozšíření a znovu mi to funguje
    PES
    PES --- ---
    B3DA: neořezává teď Chrome postupně rozšíření se starým Manifestem (anebo to zase/ještě odložili)?
    B3DA
    B3DA --- ---
    NYX: hmm ok, jdu hledat problem jinde. dekuji
    NYX
    NYX --- ---
    B3DA: V posledni dobe urcite ne.
    B3DA
    B3DA --- ---
    probehla nejaka zmena content security policy, ze mi prestaly fungovat custom styly pridany chrome extensionem?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VON_GILOTINE: to je zvláštní, protože já kluby s banem ve feedu nemám, ani odkazem se do nich nedostanu. používám web verzi
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Takze zaskrtnout aby se prispevky nezobrazovaly v "poslednich" nejde udelat.
    NYX
    NYX --- ---
    VON_GILOTINE: Nejspis nijak
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Jak zamezim minusovani prispevku od lidi jimz sem zakazal vstup ale oni minusuji skrze zalozku "posledni"
    NYX
    NYX --- ---
    Pokud o necem vite, klidne mi dodejte jaka domena + jake parametry se maji zahazovat a ja to doplnim.
    VANEK
    VANEK --- ---
    ELIDOR: Na mobilu je :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam