• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NARMOImperial Dawn - Role Play Ultima Online Shard
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TAJEN: a co je na slove sracka non RP? :D
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    AVATAR: Jo zamnou bala Lara taky dvakrat :) nikdy bych nerekl ze bude mit takle brzo sina co by mohl hrat La2 :))


    DEJV: Uz to neni co byvalo to je mi lito. Kdyz sem byl ve Windu naposledy bylo mi receno jednim adeptem zesem sra*ka ze sice vi kdo to byl Vrinn Naerth ale ze uz maji lepsiho crafta, jeto muj dobry pritel ale rozhedne nebyl lepsi craft nez ja..Kdyz sem videl jake tet maji crafti ve Windu moznosti hlavne nevyuzite bylo mi ztoho dost smutno , kdyz si vzpomenu na me zacatky s obicejnym krumpacem a sekerou kdy jsem byl nucen nocovat v mestske kovarne achjo krasny casi to byli..
    DEJV
    DEJV --- ---
    ja nainstaloval, zapl, jel se jen tak projet, jsa bez vybavy byl zabit dvema drowy, kteri zabiti meho kone slavnostne oslavili smajliky a tak jsem se ressl a vypnul to.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ja o tom uvazoval... dokonce tak dalece, ze jsem to i nainstaloval. Ale pak jsem to zavrhl :D
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    kdopak si vezmete pod křídla tenhle klubík? na ID jsem už skoro dva roky nebyl a neplánuju, že bych se tam podíval, tedy že bych se vůbec na UO zase podíval
    KAISERIN
    KAISERIN --- ---
    Tallara a syn?:))) Blbost:D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    To mas pravdu, jsem ho videl i nazivo, Petana jednoho :D
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Teda hraju upiry taky ale tobyme nikdy nenapadlo sem pastovat link na ne toe magorina.. Divim se zetu taky nebyl ten jouda co linkoval tady to auditko na nyxu na Hellgate London :)) Jinac La2 hrala i TallLara este tet ji potkavam ale pisemi zeje to jeho syn toje mozny dyt tobyl mladej klucina :)))
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    čus :)
    H_RUZA
    H_RUZA --- ---
    zdar vespolek :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KAPITAN_LYNCH: tenhle malej spam mas zakazanej i v podminkach hry...
    navic: Dnes tě tento bojovník již přepadl a tak se tě protentokrát rozhodl ušetřit.

    fakt demence tohle... jeste mi tu chybi Melde, kterej nahodi upiry a snad me to i nastve :D
    KAPITAN_LYNCH
    KAPITAN_LYNCH --- ---
    malej spam: nova online hra gladiatus, vypada slusne http://s1.gladiatus.cz/game/c.php?uid=65783
    VAI
    VAI --- ---
    Že bych byl zas takový metuzalém bych netvrdil. :o)
    A RP jsme zas tak moc nehráli. :o)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DIBONE: mno ze byl zub kapo keltu si pamatuju, ale to je tak vsechno, co si o nich pamatuju :D
    snad jeste ze jsme jim pretahli Dark Dereka o_O
    DIBONE
    DIBONE --- ---
    AVATAR: reaguje na tohle "ti snad nak koncili kdyz ja jsem zacinal :D
    anebo zacali kdyz ja jsem skoncil?" :) Zub je zakladatel KELTu.. a ten hral rozhodne dyl jak ja :) Pokud tohle vsechno vis a ja tady hazim "moudra" zbytecne, tak se omlouvam ;)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    VAI: ted nevim na co reagujes... priste klikni na moji ikonku u prizpevku na kterej odpovidas a vyber odpovedet :D
    DIBONE
    DIBONE --- ---
    nejak mi nedoslo, ze VAI je Zub.. A ja mu tady delam prednasku o guildach na kelevaru :D
    DIBONE
    DIBONE --- ---
    KELTove jsou na kelevaru snad porad :) No dobre.. KELTove, Chaos, NOC.. vic jich asi RP nehralo :)
    VAI
    VAI --- ---
    Avatar: Co to šíříš o mé guildě? :o)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    VAI: ti snad nak koncili kdyz ja jsem zacinal :D
    anebo zacali kdyz ja jsem skoncil? Kazdopadne uz si na ne moc nepamatuju :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam