• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VIKNová média > kyberkultura, umění interaktivních médií, digitální média, transhumanismus
    HOMEROUS
    HOMEROUS --- ---
    tak ja se konecne dostavam k objednavani toho arduina, jak jsem kdysi avizoval tady....... [ HOMEROUS @ Nová média > kyberkultura, umění interaktivních médií, digitální média, transhumanismus ]

    nekolik lidi odtud se mi ozvalo, ale ja je nemuzu dohledat, cili kdo ma vazny zajem, necht se mi jeste jednou ozve do posty, tentokrat uz ne zbytecne, se omlouvam, ze jsem to zazdil......
    PASHWAKA
    PASHWAKA --- ---
    KHALAVERA: jezis,, normalne mu napis,, nebo klidne rovnou alesovi cernymu,, vcera si mel rict driv a mohli ste se senzamit a probrat to osobne.,.
    MARURA
    MARURA --- ---
    to je ulet ovsem...zajimalo by me jak je to udelany...
    A kdyz uz sme u zvuku ( je to sice neco trochu jineho, ale se mi to libi) ...sonido y energia
    VIK
    VIK --- ---
    KHALAVERA: to by byl zasluzny cin! floexe bych rad videl. bohuzel jsem takove povahy, ze co mi nedonesou pod nos, za tim se malokdy vypravim sam. ale muzu pomoct treba nejakou reklamou na intermediich (s kartonem na zadech a tak :)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    MARURA: ne, ale já to teď schválně opravil :)
    MARURA
    MARURA --- ---
    jeee vy se v Brne mate
    ...a (jen me nak tak zaujalo:) na JLBJLT.NET, ta uvodni veta:"Jeden z nejoriginálnějších videoumělců dneška se představí v „high-tech“ interaktivní performanci Badlands. Ritter se do dějin umění zapsal jako tvůrce „neomezených“ interaktivních instalací a konceptu „fyzické estetiky“."je tam dvakrat schvalne?
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    já to nechci unáhlit a domlouvat něco s jednou stranou bez vědomí druhé je takové... ošemetné...
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    já bych rád do Brna dostal Floexovu Živou partituru, nejlepší by byla asi ta Skleněnka, ale neznám se ani s ním osobně a ani se Zdeňkem Plachým... tak hutám, jak to provést
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    ADAMM: díky mezitim sem to sice našel jinde, ale tohle je sympatičtější verze
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    že tady máme pár teoretiků, říkal jsem si u psaní odpovědě na ADAMMův mail, někdo by mohl ocenit pár (laxních :) poznámek ke knihám o NM kultuře, doplnit o svoje zkušenosti a pak to dát na nástěnku jako užitečnou referenci

    Smart mobs :the next social revolution /Howard Rheingold
    mám - rozečtené, je to nuda :)

    Mitchell, William J.: e-topia: život ve městě trochu jinak
    mám - hovadina

    Tribe, Mark.: New media art /Mark Tribe, Jana Reena ; Uta Grosenick (ed.)
    mám - výborný

    Duncan J. Watts: Six Degrees: The Science of a Connected Age
    mám - ještě jsem nečetl

    Dan Gillmor: We the Media
    mám - jako každý, kdo má přístup na net, -- je to free

    Lawrence Lessig: The Future of Ideas: The Fate of the Commons in a Connected World
    nemám

    Chris Anderson: The Long Tail: Why the Future of Business Is Selling
    Less of More

    nemám - chci - ale počítám, že min polovina knihy bude balast

    William J. Mitchell: City of Bits: Space, Place, and the Infobahn
    před tímhle mě varoval i David Možný, napsal to před pádem dotcomů a
    je to ještě větší hype než e-topia

    Andy Oram: Peer-to-Peer : Harnessing the Power of Disruptive Technologies
    nemám

    Robert Scoble, Shel Israel: Naked Conversations: How Blogs are
    Changing the Way Businesses Talk with Customers

    nemám

    David Weinberger: Small Pieces Loosely Joined: A Unified Theory of the Web
    mám - nuda - nedovíš se nic, co bys už nevěděl (hlavně že na obalu
    označují W. jako současného McLuhana :)

    Handbook of new media: social shaping and consequences of ICTs :
    updated student edition / edited by Leah A. Lievrouw and Sonia
    Livingstone.

    nemám

    Cyberprotest: new media, citizens, and social movements / edited by Wim Van de Donk ... [et al.].
    nemám

    Comparing media systems: three models of media and politics / Daniel C. Hallin, Paolo Mancini
    nemám

    Meikle, Graham.: Future active :media activism and the internet
    nemám

    John Battelle: The Search: How Google and Its Rivals Rewrote the Rules of Business and Transformed Our Culture
    to může být dobré

    Kelly Goto, Emily Cotler: Web ReDesign 2.0: Workflow that Works
    nemám

    Castells, Manuel.: The internet galaxy :reflections on the internet,
    business, and society

    o tomhle autorovi se hodně mluví, neváhal bych do něj investovat

    CHUN, Wendy Hui Kyong, KEENAN, Thomas. New media, old media: A history and theory reader. Routledge, New York: 2005.
    nemám

    a přidávám fyi i můj wishlist na amazonu, ze kterého se dá taky vybrat spousta zajímavých knih
    http://www.amazon.com/gp/registry/registry.html/104-9889447-6896750?ie=UTF8&type=wishlist&id=17FZTQNI9RWFK

    laxní poznámky na žádost rozvedu
    REEFER
    REEFER --- ---
    tywe matysek je nemalej demon teroru! :)))))
    3SC
    3SC --- ---
    KHALAVERA: tady uz je zenova zahrada v pokrocilem stadiu transformace...
    Hra „Následuj bílého králíka“ je sérií akcí, instalací, performancí, projekcí digitálních obrazů, které se objevují a zase mizí na nejrůznějších místech ve veřejném prostoru, na webu, i prostorách klasické galerie. Početná vyobrazení tohoto zvířete pokaždé v jiné technice a podobě jsou vždy kódy osobních vztahů a stavů mysli:)... no nic
    REEFER
    REEFER --- ---
    uff no nic :)) ja jen ze proc bych mel bejt ja trubka, ale tak asi toho nechmez
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    REEFER: já tam nebyl! :)
    REEFER
    REEFER --- ---
    no tak to mi vysvetli you tube!
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    REEFER: chjo, jseš trubka :-P
    REEFER
    REEFER --- ---
    hele ja moc na nejaky kriticky soudy k novomedialnim vecem nejsem, znas me, ale bavilo me to. predstaveni pro zenovou zahradu, bileho kralicka a ruzovy les.. fakt to asi neni o popisu na internetu. treba neco napise autorka?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam