• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VIKNová média > kyberkultura, umění interaktivních médií, digitální média, transhumanismus

    jlbjlt     NoD     ciant     Institut intermédií     multiplace.sk     Lemurie

    rozbalit záhlaví
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    MARURA: nečteš pozorně :) bude to tam co nevidět
    MARURA
    MARURA --- ---
    takze ten kdo si nekoupil onen vytisk Literarnich novin ma proste smulu?:(nebo.ja to jen na LtN webu nemuzu najit?)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    to zas právě nechci, psal jsem to pro LtN, takže když link, tak z webu LtN
    QUITE
    QUITE --- ---
    KHALAVERA: tak ten článek někam nahoď ;]]
    TIKVIK
    TIKVIK --- ---
    omlouvam se za offtopic, ale mam problem sehnat cracklej Jitter plugin do MAXu pro PCcko. Nemate nekdo prosim?
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    XFLARE: náhodou... podle mě je vtipný (a šlohnul jsem ho tady na nyxu) :)
    XFLARE
    XFLARE --- ---
    KHALAVERA: clanek jsem cetla, docela ujde ;-)) akorat sis mohl vybrat lepsi obrazek ;-)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    EZECHIELL: hm, já ji nečetl, ale na webu má z ní i výtah
    EZECHIELL
    EZECHIELL --- ---
    KHALAVERA: no me prave rikal, ze jeho diplomka je stasnej blabol a ze to ted na dizertacku pise uplne jinak :o)))
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    ADAMM: 1) opravdu jsem to ještě nedělal a teď nemám čas to zkoumat, 2) řeší se to systémově právě v těchle dnech, tak do toho nechci strkat prsty
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    KHALAVERA: "nevalná situace kolem webu literarky.cz" - kdybys nebyl lina lemra, tak to tam nahodis sam, ale nechces ukazat v redakci, ze to pro tebe neni problem, co? :)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    chtěl bych dodatečně poděkovat za plodnou diskusi, která tady proběhla před Vánocema, všem, kteří se jí účastnili, a která mě vyprovokovala, abych sepsal rozsáhlý text, jež vyšel ve vánočním čísle LtN

    současná nevalná situace kolem webu literarky.cz mi bohužel zatím nedovoluje nahodit link, takže zatím jenom demoverze z výběru Českých médií
    nakonec si říkám, že by jste nás mohli podpořit i zakoupením výtisku, jež obsahuje spoustu dalších zajímavých článků ;)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    to závisí; imho je efektivnější projít si tu jeho diplomku
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    7. 1., včera poslal, dnes zápich dostal
    MIC_HAL
    MIC_HAL --- ---
    KHALAVERA: Nevíš, do kdy se mají ty rešerše na kyberkulturu odevzdat?
    MARURA
    MARURA --- ---
    KHALAVERA: o dekuji, je to zajimavej clanek(jee a "The Cybercultures Reader"z ktereho to je, mame v knihovne v originale-dobrej objev) ale se zase spis zabyva tematem 3 (jak jsme to tu oznacili)...no asi jsi mel pravdu, ze o kyberprostoru jako takovem se moc filozofickych pojednani napsat neda:) ...vlastne asi i co se tyka "normalniho"sveta, tak filozofie se spis zabyva vztahem lidi k nemu (nebo bytim lidi v nem), nez svetem jako takovym...nebo ne?
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    MARURA: jak teď procházím těmi texty ke Kyberkultuře (ach, ty rešerše), tak bych ti asi doporučil text Kevina Robinse z Revue pro média 05, byť i ostatní texty v tom čísle stojí za pozornost
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    Mackovy studenti jistě potvrdí, že tohle je důležitý text pro pochopení "cultural lag", ve kterém se nacházíme
    http://jcmc.indiana.edu/vol6/issue2/fisher.html
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    ADAMM: asi tak, ale SL chci zkusit... až bude čas :D zajímá mě, co je tam za lidi a co tam v té sociální rovině vzniká, co nikde jinde ne
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    KHALAVERA: kdybych mel vic casu, tak sims online nebo secondlife urcite zkusim. ale jak se znam, tak by nastala jedna z moznosti: 1) bud bych to nepochopil do dvou hodin a nasrane odesel nebo 2) bych tomu totalne propadl a dalsi dva mesice nedelal nic jineho a to si nemuzu dovolit.

    tak to nechavam na ... duchod? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam