• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VIKNová média > kyberkultura, umění interaktivních médií, digitální média, transhumanismus
    CISTICZ
    CISTICZ --- ---
    ;)))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    NOIK: tak si dej pozor, aby tě někdo nepodojil.
    NOIK
    NOIK --- ---
    připadám si trochu jak na nějakým hipízáckým statku
    NOIK
    NOIK --- ---
    :))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    NOIK: no ale to právě nemá žádný reálný důvod o tom tlachat, když to není v žádném vztahu k té kolektivní halucinaci - např. že si nezúčastnil nějaké diskuze na AVU, kam tě zvali apod.

    To bys musel třeba napsat "dneska ráno jsem ztratil spoustu času snídaní, tak jsem neměl čas nic napsat na NYX". to bylo k tématu.
    NOIK
    NOIK --- ---
    XCHAOS: dneska jsem měl k snídani míchaná vajíčka (od domácích slepiček-byly moc dobré), topinky s rybízovou marmeládou a černý čaj s citrónem...chvíli jsem u toho zevloval na nyxu a za chvíli si dám ještě kávu a vyrazim do města si něco zařídit...večer asi nějaké to pivo
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ITSX: je to velice konkrétní forma svobody. když mi jako providerovi od policajtů přijde dopis s červeným pruhem, tak buď někoho prásknu, když je koho, a nebo prohlásím, že mám bordel ve firmě, a pak mi hrozí za porušení prováděcí vládní vyhlášky k telekomunikačnímu zákonu pokuta do výše 10% ročních výnosů za předchozí rok. Což vzhledem k tomu, že jsem socka a všechno reinvestuju (jde o výnosy - ne o obrat...) není zas tak hrozné.

    Tzn. jakási svoboda na internetu skutečně je.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    NOIK: a ty si zase vůbec nepochopil, o čem je kolektivní vědomí kyberprostoru.
    ITSX
    ITSX --- ---
    me tak jenom,pri premitani o obsahu te prednasky, napadl jeden "mytus", ktery mozna v nekterych lidech preziva - napriklad ja bych mu rad veril, jakozto svobodymilovny clovek:) a to sice ze internet je "svobodny".Necekam odpoved, jen jsem si u sebe vsimnul, ze tak k internetu rad pristupuju.Otazkou je, jaka je realita.Myslim, ze tohle se ma tendenci dost menit.Svobodou myslim jakousi abstraktni svobodu kdyz sedam k pocitaci a vyhledavam/komunkuji na siti,Tedy jakasi absence kontroly dostatecne mocne autority a internetem myslim ten nas zapadni internet (tedy ne treba Pakistan a Cinu).
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    tak za chvíli tam prý budou i ty slíbené slajdy
    http://dl.avu.cz/stream/fabus/index.html

    dotazy, které jste váhali položit, nebo vás napadli až později, klidně sem... .)
    NOIK
    NOIK --- ---
    XCHAOS: tyvole ty seš pořád jak v nějaký zpovědnici
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    našel se někdo, kdo by bojoval proti demýtizaci místo mě ? (já nakonec zkejsl v práci, ale stejně jsem nic neudělal... asi rozhodla lennost, ta Letná je tak nějak z ruky...)
    CISTICZ
    CISTICZ --- ---
    docela narvano dneska na tom avu, co? ;)
    BARD
    BARD --- ---
    to alert: procistim to. bohuzel jsem prozil den v malebne Ostrave na nasi pobocce s programatory:-)
    ITSX
    ITSX --- ---
    KHALAVERA: shlednuto po netu:)
    CISTICZ
    CISTICZ --- ---
    shaade
    ALERT
    ALERT --- ---
    CISTICZ: bych pak stejne nemel cas na delsi pkec:(
    CISTICZ
    CISTICZ --- ---
    ALERT: to je skoda, ja se tam podivat jdu
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ALERT: u mě to taky vypadá, měl jsem nějaký termín už v sobotu a pořád to nemám hotové (mým zaměstnavatelem jsou nová média... :-) i když v mém případě jde jen o prachsprosté programování se starým obsahem...)
    ALERT
    ALERT --- ---
    XCHAOS: trefis, ja bohuzel nemuzu, teda zatim to tak nevypada
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam