• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VIKNová média > kyberkultura, umění interaktivních médií, digitální média, transhumanismus
    BARD
    BARD --- ---
    byt studentem CVUT neni podminkou
    BARD
    BARD --- ---
    nabidka

    NABÍDKA WORKSHOPŮ TRANSISTOR 2010 PRO STUDENTY ČVUT

    Mezinárodní centrum pro umění a nové technologie (CIANT) pořádá již šestý ročník vzdělávacího projektu TRANSISTOR, který nabízí studentům i evropským profesionálům v oblasti audiovizuální tvorby sérii intenzivních workshopů.

    Modul zaměřený na Techniky televizního vysílání s vysokým rozlišením (HDTV) proběhne 19. -22. 6. v Praze, v prostorách SPAFI (Sdružení pro podporu vzdělávání a výměnu znalostí v oboru počítačové animace a filmu). Účastníkům představí téma HDTV mimo jiné i odborníci z barrandovské společnosti CINEPOST, České televize a výzkumného sdružení CESNET.
    http://transistor.ciant.cz/2010/?page_id=118

    V případě zájmu se obracejte na:
    Barbora Tupá
    barbora.tupa@ciant.cz
    +420 776127521
    BARD
    BARD --- ---
    SUPEREGO: good
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    BARD: 40 v prvním / 36 ve druhém
    BARD
    BARD --- ---
    SUPEREGO: kolik bodu?
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    teda nerad bych tu byl za nějakého prospěcháře, ale našel jsem text, který je na stránkách snm v seznamu četby na přijímačky, je na něj nefunkční link a trochu blbě se hledá... třeba tu je ještě někdo, kdo se na snm hlásí.

    What is New Media? (Digital Delevirence, c2004)
    http://rebuildingmedia.corante.com/archives/2006/04/27/what_is_new_media.php
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    Tohle hodnotim hodne vysoko [!]
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    BARD: super, tak se těším na výsledky. budete jejich zveřejnění avizovat na @stunome?
    BARD
    BARD --- ---
    ti superego: byva velka, obvykle staci 25 bodu
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    BARD: to byla zkouška, jestli někdo používá elektronické pomůcky? :D teď jsem se odtamtud vrátil. btw. jaká je propustnost z písemné do ústní části?
    BARD
    BARD --- ---
    Tak a prvni kolo přijímaček na http://twitter.com/stunome uz bezi... Jste tam nekdo?
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    FISHEYE_100: málo lidí? normální to není, ne?
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    SINSEMILLA: ja to pochopil i tak ;)
    GULDUR
    GULDUR --- ---


    Není to úplně interaktivní, ale hlukové vybrace publikum určitě prostoupí...
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SINSEMILLA: místo prvního dementní mělo být moderní... pardón, sobota 9.00 ráno...
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SGNLR: mě jsem v plánu tam jít, ale regostrace probíhala jen přes ty jejich webovky, sice jsou super dementní, ale fakt dementní, vzdala jsem to... jestli tam půjdete někdo, napište sem, jestli to fakt stálo za to... díky!
    DADIER
    DADIER --- ---
    LA_CHOUETTE: tohle představení můžu jedině doporučit; velmi příjemná hodina, dobře rozplánované podívané, budete se bavit ještě než si sednete do sedadla; káva zdarma :-), pro studenty za 120,-
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    [ Nové představení na půdě v Crossu : Ultrafialová d / divadlotheatre / 26.4.2010 / CR - Praha - CROSSCLUB -Plynární 23 ]
    Mix obrazu a zvuku je dělán živě pomocí VVVV , další představení budou v neděli 23. a v pondělí 24.května od sedmi a od devíti večer...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam