• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIMAMVNDIIndie/Lo-fi/IDM/Alternative/Experimental Kalendar+Diskuze
    REIBENKOPF
    REIBENKOPF --- ---
    OTK opet naprosto skvely. Pokazdy se mi jejich koncert libi jeste vic nezliva predchozi.
    MAXWESSLO
    MAXWESSLO --- ---
    proc jste smazali tu Amandu Woodward ze seznamu koncertu?
    SOMIN
    SOMIN --- ---
    ten i am x v brně je zatím odložený ...
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    dneska v 01:15 na CT2 zase koncert pixies, pro ty kdo propasli, jako treba ja:)
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Pavilon M2 a Hrnce z Kredence hrali dobre... povedenej koncert.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    BLEESKO
    BLEESKO --- ---
    celkem se těšim na tohle:
    1.3.2006, OTK + EMEMVOODOOPÖKÁ, Palác Akropolis: SILVER ROCKET vs. FLYING SAUCERS
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Musim priznat ze jsem to neposlech predtim nez jsem to tam hodill. My apologies...
    REIBENKOPF
    REIBENKOPF --- ---
    Kdyby psi + Infernal Blaze + Katarina´s perverses == děsná techno/deathmetal blitka
    PARAZIT
    PARAZIT --- ---
    ZERO: No nechám si poradit, to že jsou trochu psycho mi došlo poté co jsem zjistil, že v akropoli předskakovali melvins
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    ZERO: aha tak se pletu sry :D
    ZERO
    ZERO --- ---
    deti deste neni moc indus. je to kytarovej naslap s obcasnejma psychoklavesama. proste takova noismasaz.
    od gnu si sezen urcite milimetry ticha. to je deska jako vino
    PARAZIT
    PARAZIT --- ---
    jojo dvě basy to jsem slyšel, to bylo to co mě na nich také upoutalo, že by to mohlo být zajímavé...
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    PARAZIT: GNU maj dve basy, zpivaj cesky, je to celkem narez a je to dobry:)
    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    PARAZIT: jako nic moc akcniho necekej no.. zkus se obratit na JAEGERa ten bude vedet o DD urcite vic..
    PARAZIT
    PARAZIT --- ---
    ACIDOFIL: hm stojí za to na ně jít? Jo nemohl byste mi nějak někdo ještě něco povědět o GNU??? Dík

    ACIDOFIL
    ACIDOFIL --- ---
    PARAZIT: indus, pokud se nepletu
    PARAZIT
    PARAZIT --- ---
    dotaz: co hrajou děti deště???
    SOMIN
    SOMIN --- ---
    ..... ten i am x ma byt tusim na fledě
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    26.1.2006 19:30, Velký sál, Koncert

    Odřený koncert, na kterém se hudebníci zřeknou téměř všeho - krom sebe samých. Jan P. Muchow (EOST), Valerie Chauvey (Here), Ondřej Ježek (OTK), Márdi (Vypsaná fiXa), Umakart, Tata Bojs, Southpaw, Gipsy, Vašek Havelka, Ivan Gajdoš a další. come as you are
    ceny:
    K stání: předprodej: 100, v den konání akce: 120

    Výtěžek z akce půjde na podporu občanského sdružení Gaudia proti rakovině, které poskytuje psychoterapeutické služby a podpůrné léčebné metody onkologicky nemocným a jejich blízkým. Nabízí pomoc lidem, kteří se ocitli v náročné životní situaci, cítí se osamoceni, izolováni, v nejistotě a bez možnosti otevřeně o svých pocitech mluvit. V Gaudii tuto možnost mají a i tady pro ně platí come as you are.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam