• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIMAMVNDIIndie/Lo-fi/IDM/Alternative/Experimental Kalendar+Diskuze
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    I'm going to be moving away for a while so I'll have less time to manage the board. Hopefully, the homepage and header is fully editable now, which is how I actually envisioned this forum in the start. My hope is that the events calendar will run itself by having members add any genre relative concerts they recommend.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Pomerne sympatickej indie blog..

    http://www.indiefordummies.blogspot.com/
    MALKMUS
    MALKMUS --- ---
    Mudhoney dost dobrý, řekl bych
    MALKMUS
    MALKMUS --- ---
    jojo skvělý! škoda jen že se nedostalo na Hang Wire a Ed Is Dead ;] jinak pekelný vedro, sem zvědavej jak dneska zahrajou MUdhoey.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Tak Pixies byly fajn... hrali perfektne.
    MALKMUS
    MALKMUS --- ---
    kdo na Mudhoney? a kdo na Pixies? a co Pavement?
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    LILAC (CZ, Hayworth) - acoustic show + promitani/screening of ,,This Is Circumstantial Evidence" (videokompilace labelu 31 G - The Locust, Blood Brothers, Swing Kids, Moving Units etc.)

    streda 14.cervna 19:30 / Wednesday June 14th at 7:30 PM galerie A.M.180 - prostor Utopia, Belehradska 45 Praha 2 vstup/entrance: dobrovolny / voluntary
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    jdete nekdo na tohle? http://musicserver.cz/clanek/15190/Darkest-Hour-ve-spolecnosti-dalsich-kapel-vystoupi-v-Praze/?z=rss

    nemam s kym tam jit a samotnymu se mi moc nechce:)
    NYARLEHOTEP
    NYARLEHOTEP --- ---
    SOMIN: Jj děkuji :)
    ZERO
    ZERO --- ---
    SOMIN
    SOMIN --- ---
    NYARLEHOTEP: z webu pohody - Jednodnove listky sa zacnu predavat 1. 6., iba na sobotu, prva cena bude 799,-Sk.
    SOMIN
    SOMIN --- ---
    musím souhlasit s kontraphunkou ... zcela ojedinělý případ mezi festivaly, název vše vystihuje ... byl jsem tam asi 4x a pokaždé jsem se cítil výborně ... všude jsou debilové, ale tady maj nějak všichni větší radost ... btw. tvrdé se tam legálně neprodává, jen pivo, víno a ty cikánské pečienky
    BLEESKO
    BLEESKO --- ---
    KONTRAPHUNKA: no asi jak kterej ročník...
    mě to jen umocňovalo dojem, že jsem na slovensku-všude alkohol a klobásy..
    KONTRAPHUNKA
    KONTRAPHUNKA --- ---
    ANIMAMVNDI: totiž vzhledem k tomu, jak je to velký festival - loni tam bylo třicet tisíc lidi, je to daleko víc osobní, než bys čekal. nepotkáš skoro žádné povalující se opilce a pankáče a metalisty apod., jak je to běžné na jiných masových akcích. odpovídá to prostě docela dobře názvu festivalu.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    KONTRAPHUNKA: Musim priznat ze jsem tam nikdy nebyl. Jaky to je?
    KONTRAPHUNKA
    KONTRAPHUNKA --- ---
    ANIMAMVNDI: jenže ani pohoda není svou atmosférou typickým festivalem
    NYARLEHOTEP
    NYARLEHOTEP --- ---
    Mně především stačí že je uvidím...A když je Akropole vyprodaná nevidím stejně jinou volbu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam