• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIMAMVNDIIndie/Lo-fi/IDM/Alternative/Experimental Kalendar+Diskuze
    EFHA
    EFHA --- ---
    8.11. deerhunter v arse a za kilo. zbytek line-upu famufestu tady:
    http://www.last.fm/event/338459
    MASSERATTI
    MASSERATTI --- ---
    ANIT
    ANIT --- ---
    tak jaky byli ellen alien a apparat?
    MLOK
    MLOK --- ---
    chech, trošku starší, ale zdá se, že to bude pompézní :)

    ---nová deska OTK

    14.7.2007 Tak jo, konecne se teda stalo to, o co sme se pokouseli posledniho skoro tri ctvrte roku: na par dnu sme se vsechni sesli abysme natocili zaklady nasi novy desky. Nekolik odkladu, v sobotu dvojtej koncert v Babicich a v Bojkovicich, dva dni dratovani, a vysledek je zase dilo v podstate jednoho odpoledne. Nahranejch je 8-10 valu, co z toho bude, vi buch. Ted musime nechat ve studiu naladit piano na nejaky dohravky, pozvat dechare, (trumpeta, bassklarinet, pozoun), dudaka, dohrat flexaton, perkuse, theremin, zpevy a sbory. O fous mi utekl inzerat na opravdovy velky varhany. Je to krasny sledovat, jak se vam pod rukama rodi neco tak straslivyho, jako se rodi dzban pod rukama hrncire na roztocenem kruhu, proste se to vsechno toci, a vy to jen tezko muzete kontrolovat. a vobcas vam kus hliny ustreli uplne nekam do hajzlu a vy ho musite jit hledat, nebo tam zaschne. Huh, to sem se tady nejak rozkecal, takze zbytek strucne: dekujeme MOC cely Babicky Crew, Kristyne, Alesovi, Ondrovi i Jarovi, sporthotelu Spytihnev za hezkej bazen a kavarne u privozu za laskominy ktery nejsou popsatelny slovama. O.
    MASSERATTI
    MASSERATTI --- ---
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    MLOK: ok.. kdybys zapomněl, jak vypadám, poznáš mě podle brčka v pivu:) (které vysrkám na esqmeq)
    MLOK
    MLOK --- ---
    SAIL_OR: ta je v toskánsku, přijedu leda já a plný auto pankáčů, tak se tam někde uvidíme))
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    MLOK: přijedeš až z brna? zlip.) (a vem s sebou i nitku:)
    JELLY
    JELLY --- ---
    MLOK: dik za pomoc:)
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    MLOK: :)))
    MLOK
    MLOK --- ---
    ANIMAMVNDI: těm se vyrovnaj leda phoenix 2
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    MLOK: Ano, klan te se pred silou AC/DC! :-)
    MLOK
    MLOK --- ---
    ANIMAMVNDI: tyvole dostals mě, na to se nedá nic říct.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    MLOK: Ani ne, ale jak jsem rikal AC/DC je objektivne nejlepsi kapela co kdy existovala a bude existovat. Nema cenu odhodnotit jiny kapely jako treba roedeer protoze eventualne se to vsechen vrati k neprekonitelne polo-bozksy cile spevaku Bon Scott.
    MLOK
    MLOK --- ---
    SAIL_OR: jasný já tam budu
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    jde někdo 18. 8. a střelák?
    MLOK
    MLOK --- ---
    citlivý místečko co :)
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    JELLY: Nikdo nevi lip co chces poslouchat nez ID MLOK. Od dneska je tvoje autorita na vsechen hudbu. Enjoy!
    MLOK
    MLOK --- ---
    na rou dýr se vyser to ti řeknu hned :)
    JELLY
    JELLY --- ---
    mam dva dotazy.. prvni se tyka textu k pisni Happy od Roe-deer.. nemuzu ho nikde najit ani vygooglit... nikde neni kompletni:(( pomuzete? a druhej se tyka The sebastiens a pisne silversurfer.. namte nekdo? byla bych vdecna za jakykoli prispevek..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam