• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIMAMVNDIIndie/Lo-fi/IDM/Alternative/Experimental Kalendar+Diskuze
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    16. 12. 2004 – KINGSELF (Pata Kolona Kafe Bohnice) koncert byl cancelled. Mam skouskovi obdoby tak skusim pri volnem casu najit dalsi akce a hodit je jsem.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    PREVIT: Neznam... ale zni to moc dobre...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Znate Ugress - e? http://www.ugress.com
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Hodte jsem nejaky koncerty na cem jste byly nebo o cem vite. Ted toho mam strasne moc takze nestiham moc hledat akce. Je to ale jenom docasny.
    DUKLA_TN
    DUKLA_TN --- ---
    jj, max tundra bol pre mna fakt prekvapenim, zatial co jeho dosky nemusim, koncert festhusta show, hodnne spoko. ale vitaz bol pre mna aoki, hral uplne ine veci nez predtym v node ale zasak zup. ale to asi do indie fora nepatri ;-] kleine hral prijemne do pokecu, troshku ale zamenitelne. thomas moore spoko, tiez do pokecu, skoda, ze ten matrix bol tak zatemneny, ziadne svetla, trochu kobka atmo na taku sexy music yako tundra resp aoki.
    BLEESKO
    BLEESKO --- ---
    christian kleine na alternativě


    víc obrázků na http://www.freemusic.cz/clanky/3540.html
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    No jasne, normalni vytach banan a zacal ho jist a zpivat pritom.
    BLEESKO
    BLEESKO --- ---
    cože? toho banánu jsem si nevšiml.
    jo, myslim, že hrál z laptopu. ono totiž na jeviště nebylo příliš vidět, pokud člověk nestál přímo před ním. jeviště a hlediště v matrixu trochu splývá.
    odhadnu: 300 lidí (?)
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Max Tundra... jasne. No me se strasne libil. Zpivat a zrat banan v stejnim okamziku umi jen malo kdo.
    GRAMEC
    GRAMEC --- ---
    a Klein hral z laptopu? Kolik tam mohlo bejt tak lidi? :) dik
    BLEESKO
    BLEESKO --- ---
    mě osobně se nejvíc líbili ludzie (hrající ve čtvrtek). kleine zahrál pár zajímavých skladeb, ale celkově jeho vystoupení působilo zakřiknutě, bez výrazných momentů. tundra byl pravý opak, sice bylo patrný, že hodně velkou část svých skladeb má předtočenou, ale na pódiu se předved jako bláznivě pobíhající a skákající člověk, jednou hrající na kytaru, podruhé na trubku. zážitek, show.
    GRAMEC
    GRAMEC --- ---
    ty voe, jakej by Kleine, Morr a Tundra? :)
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Co se tyce alternativa festivalu. Strasne se mi libili Lidzie (Polsko) neco mazi Mike Kennely a starsi radiohead (ale bez zpevu). Zajimavala electronica. Jeste tam bylo neco super v patek ale nemuzu se spomenout na to jmeno. Hral jako druhej.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Jasne... hazejte jsem vsechno co vas napadne.
    BLEESKO
    BLEESKO --- ---
    no, myslím, že v rámci tý alternativy může bejt zajímavý, co se týče žánrovýho ohraničení tohoto klubu, kromě čtvrtečního i páteční koncert - vystupuje tam christian kleine, který taky do tý kytarový (trochu shoegaze) oblasti taky někdy zabrousí.
    LOTHEA
    LOTHEA --- ---
    Teď vůbec nemám čas chodit na koncerty...nevíte estli bude v praze něco dobrýho po novém roce???
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    KINGSELF + KHOIBA byly mooooc dobry. Fakt super koncert v maly sceni. Sel tam nekdo?
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Jinak ENON byly fajn, dost lidi prislo tak to potesi.
    Navic... nemuzu vic doporucit Alternativa festival co za chvili bude (http://www.alternativa-festival.cz/index.php?menu=1&lang=cz).

    HLAVNE:
    2.12.04
    jackie-o motherfucker (usa)
    moglass (ukr)
    ludzie (pl)
    indie twin djs (cz)

    A jestli jste spis do ty electroniky tak:
    1.12
    aoki takamasa (jap)
    yoshihiro hanno (jap)
    szely (at)
    michal mariánek (cz)

    DJ Indie Twins nejlepsi DJs v Praze co se tyce opravdu independent rocku z USA. Zeptej se a vecinou to maji.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Pro ty co prisli o King Vitamin z technicki duvodu muzou vydet ho znovu 11.12 v Malostransky besede. Taky bude hrat SELFBRUSH jako hlavni kapela + hoste.
    LEXONE
    LEXONE --- ---
    ANIMAMVNDI: musis cist poradne prispevky chlapce :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam