• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIMAMVNDIIndie/Lo-fi/IDM/Alternative/Experimental Kalendar+Diskuze
    PATJA
    PATJA --- ---
    Aha aha....
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    To neni jeho Solo album ale Side-Project. Jsou tam jeste dva lidi v Kapela. James a zapomel jsem jak se jmenuje ta zenska. SP pisne skoro urcite nebude hrat, aspon minulej rok nehrali.
    PATJA
    PATJA --- ---
    Počkat IAMX???? To bude jenom Chris s písničkama z té jeho sólovky a nebo tam brnknou i pár songů od SP ??
    REIBENKOPF
    REIBENKOPF --- ---
    Roxy se teda vytahlo,kuwa to bude mazec, iamx a pak queens

    Jinak vcera koncert C, LU a OTK byl vynikajici,dlouho sem nebyl na tak dobrym konciku ceskejch kapel.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    IAMX wooo hooo!!!!
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Na FREEMUSIC TOUR nemuzu ale vsem to doporucuju!
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Ja jsem se nakonec dostal na Dresden Dolls. Bubenik je fakt super... uplne jsem ziral. Bylo to dobrej koncert a lidi byly taky fajn. Oba jsou talentovani ale myslim ze jsou strasne limitovani kdyz maji jenom bubni a klavir. Je to takovy plochy a po tomhle album moc velky rozdil nemuze bejt v dalsi.
    PATJA
    PATJA --- ---
    Včerejší koncert LUS3 byl bezpochyby jeden z jejich nejlepších. Vynikající záležistost, ať si kdo chce co chce říká.....
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Chytla mi nemoc a trosku veci nestiham :-(... sel bych ale.
    PATJA
    PATJA --- ---
    :)
    PATJA
    PATJA --- ---
    2.3.
    REIBENKOPF
    REIBENKOPF --- ---
    kdopak se chystate na http://www.freemusic.cz/clanky/3677.html ??
    ja a patja pujdem 1.3 na strahov
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Jsem v praci... skoda ze to zacina to tak brzo... Ja bych se tam nedostal az v 23 hod. Chtel bych to slyset...
    KORDA
    KORDA --- ---
    Mno sice kapely neznam ale snad tam budu exibovat s yoyem :]
    PATJA
    PATJA --- ---
    Chystá se někdo na festival Atomovky na velryby v klubu DELTA? Je to 26.2. a vystoupí kromě Jablkoně spousta mě neznámejch kapel. Má to bejt mezižánrovej alternativní festík. Začátek v 16:00 Vstup snad 160,-
    Ty další kapely: Volant, Hadry z tela, Rude kostry, Spalovna, Jonestown, Pouzita velryba
    PATJA
    PATJA --- ---
    Je to myslím způsobený tím, že celá rekonstrukce starejch dobrejch potravin ještě není u konce, takže ještě nestačili vyvěsit žádnou ceduli s upozorněním na klub. Vevnitř je to docela pěkné, vybavené a pro unplugged koncerty jako dělané.
    REIBENKOPF
    REIBENKOPF --- ---
    ANIMAMVNDI: Metropolis je (podle me) nejzapadlejsi klub sveta, nachazi se ve Strasnicich ,v takovy malý uličce a jde vlastne o predelany komunisticky Potraviny. U vstupu do klubu,ale ani siroko daleko neni zadnej napis,takze sme ten vstup nasli v podstate ciste nahodne. Jinak pifko tam tocej Bernarda za 20,- ,coz jde.
    Koncert byl docela v poho,akorat skoda ,ze tam ten Maťo nehral druhou kytarku.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    No, King Vitamin moc laptopovi mag neni ale umi slusni freestyle :-). Mat'o Misik tam nemel bejt... aspon jsi to nemyslim. Selfbrush je jeden clovek ktery obcas hraje jako kapela s Mat'o Misikem, taky s Canny z Obri Broskev. KingSelf je King Vitamin s Vaskem aka Self Brush. Ze vsech koncertu jsem byl mrtvej za posledni tejden a jelikoz jsem videl Kingself, King Vitamin a Self Brush hrat nekolik krat tak jsem jsi dal pauzu. Jaky to je v Metropolis? Jsem strasne zvedavej na ten klub.
    PATJA
    PATJA --- ---
    Tak jsem se právě vrátil z koncertu Semafors a KingSelf. Byli jsme tam s ID Reibenkopf. Nebylo to špatné, ale musím říct, že pod pojmem laptopový mág si představuju docela něco jiného. Navíc Maťo Mišík se jaksi nedostavil. Ale nevypadalo to, že by někomu scházel. The Semafors byli skutečně noise-folk - minimálně tím, že jim pořádně (a trochu nechtíc) vazbily akustické kytary. Trochu chyběly bicí, ale myslím, že to byl docela prima večer.
    PATJA
    PATJA --- ---
    Já tebe taky nemám rád roznašeči novin Steve.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam