• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIMAMVNDIIndie/Lo-fi/IDM/Alternative/Experimental Kalendar+Diskuze
    EFHA
    EFHA --- ---
    i kdyz budou hrat zive indie pop a ne z playbacku electroclash? :)))
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Prijdou The Album Leaf... moc doporucuju.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    WARNING... PLUG

    Od pondeli 11.4. do patku 15.4. probehne na RADIU 1 / 91.9FM, www.radio1.cz / pet dni se SELFBRUSH! Behem teto doby budete moci vyhrat kazdy den nase cd GHOST OF A HANDSHAKE a v pondeli mezi 17 a 18 hodinou, take volne vstupenky na nas koncert v MALOSTRANSKE BESEDE, ktery probehne v UTERY 12.4. a na ktery bychom Vas timto chteli pozvat.
    start: 20hod
    support: ICHFORMA / under-popovy projekt IGORA KORPACZEVSKEHO a J'Pin /

    V pondeli mezi 17 a 18hodinou na RADIU 1 SELFBRUSH ZAHRAJE ZIVE 3 pisne! Taky budem trochu povidat a poustet nejake desky!!

    vice na:
    http://www.radio1.cz/www/obsah.php?pid=1300&hlstrmod_id=591&do_back=1

    Ten samy den,v pondeli 11.4.,take selfbrush avsak SOLO vystoupi jako host HOUPACICH KONI v klubu VAGON / narodni ulice, praha 1 /

    www.selfbrush.com
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Uz se tesim... http://www.nme.com/features/111920.htm A zni to dobre, muzete jsi poslechnout na netu.
    PATJA
    PATJA --- ---
    ANIMAMVNDI: Život je pes. Já jít na dva koncerty třeba takových Sonic Youth, tak budu vyloženě naštvanej :))
    ECHOBOY
    ECHOBOY --- ---
    koukám, že pro tata bojs asi ne :))
    SOMIN
    SOMIN --- ---
    je ten život někdy těžký :o)
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Ach jo... jdu na koncert Mars Volta v anglii abych tam videl kapelu co bych nejspis nevidel v Praze a samorejme ze prileti o par mesicu pozdejic jsem. Tak budu muset holt znova :-).
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Mam dojem kolem 400kc.
    PATJA
    PATJA --- ---
    Mimochodem, kolik stojí lupen na Tata Bojs?
    PATJA
    PATJA --- ---
    Dělat experimentální věci není problém, potíž je v tom, udělat to tak, aby to zároveň někoho bavilo a nebylo to úplně mimo mísu. Navíc dělat něco víc experimentálnějšího než Sonici a zůstat přitom poslouchatelný myslím dost dobře nejde....
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Selfbrush je hodne velkej fanousek Sonic Youth (ma dokonce nalepku na svoji kytaru). Chce delat vic experimentalni veci viz Kingself.
    PATJA
    PATJA --- ---
    ANIMAMVNDI: Myslel jsem to tak, že kytary OK, bicí OK, ale zpěv (hlavně melodie) je velice nevýrazný a používá stále tytéž postupy v každé písničce. Právě, to co mě na Selfbrush zaujalo, to byly občasné kytarové výlevy jako od Sonic Youth. Ale to je málo.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Update k Kalendar...
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    EFHA: Jo, Le tigre dobry... Meli dobrej show a hrali docela dlouho. Pro me to po delsi chvili ale prestane bavit. A meli hodne pisnicek jenom na playback ;-). Jenom zpyvali a MD hralo ostatni. Bylo zajimavi videt tu holku co je ted kluk. A souhlasim s vecina veci co zpypavji. Like a disgruntled american expat.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Here is a small plug... http://www.niceland.wz.cz/

    Tohle je kamos ktery je sam a teprve zacina ale myslim ze neco ma... jestli budete mit cas nebo naladu tak to skuste.
    EFHA
    EFHA --- ---
    ANIMAMVNDI: a co le tigre? :)

    btw. selfbrush mi prijdou nekonecne nudni. chapu ze pro americke tiraky jedouci z po route66 to muze byt uklidnujici a tak ale koncertne je to k nevydrzeni. rytmickou sekci (mato na baskytaru + bubenik) bych klidne recykloval pro jinou kapelu protoze jsou dobri instrumentalisti, ovsem zpevaka bych odlifroval prvnim letadlem do texasu a kytarista nehraje jen onanuje :]
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    "zpěvák nemá moc velkou tvůrčí potenci ve svých partech"... jak to myslis?

    Selfbrush je talentovanej ale on vi co chce delat a ma rad urcitej styl hudby. Myslim ze on ma radci pop-folk-rock a alternative country nez ty tvrci veci co hrajou obcas.

    PATJA: Nemyslim ze to je furt o tom samem... nelibi se mi vsechno co dela ale sam rikas ze neco co dela je folk-rock a neco je tvrci. Dresden Dolls jsou furt o tom samem... a v podstate khoiba taky. Neznamena to ze je nemam rad ale je to tak. Jestli chces variaci na jednom album nebo mezi alba tak to jsou veci mistri jako Radiohead nebo Rasputina. Nebo rozdil mezi nejstarsi tata bojs a jejich vyvoj do nejnovejsi album. Mensi kapely jeste nemeli cas vyvijet asi.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Tak jsem videl The Mars Volta, Gravy Train a Le Tigre v anglii. Mars Volta samorejme byly moc dobry... hrali jenom 3 stary songy a zbytek novy veci. Zni to experimenalnejsi a vic instrumentalni. Vubec jsem nestihal ten bubenik... on musi bejt masina.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Vratil jsem se ted z london... mam moc praci co musim dohanet ale bude update k kalendar a taky odpovedet brzy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam