• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIMAMVNDIIndie/Lo-fi/IDM/Alternative/Experimental Kalendar+Diskuze
    Indie and Alternative Rock
    Prohlednete HOME pro dalsi info

    Kalendar (Akce a Koncerty)




    (Dalsi info o klubech a koncertech bude vitano (posilejte))
    rozbalit záhlaví
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    SOMIN: Taky jsem o tom premejslel. Co bude veci show... Papaya Paranoia anebo jak se ti lidi tam navzajem lezou po sebe aby se tam dostali.
    SOMIN
    SOMIN --- ---
    bože tam bude narváno
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Via www.roxy.cz

    Překvápko! Roxy v pondělí 25. dubna přivítá jako náhradu za Helmutovu stříkačku (koncert byl zrušen kvůli onemocnění v kapele) oblíbenou japonskou "DigiJapa" formaci Papaya Paranoia. Tento cyberpunkový projekt není třeba dlouze představovat, určitě si mnozí pamatujete některou z jejich show na Free Mondays, nebo samostatný koncert v úterý 19. dubna. Papayu po koncertě podpoří Tráva s Loutkou, což je samo o sobě záruka nadstandardního mejdanu až do rána; v chilloutu Tribal Vision DJs. Nenechte si ujít poslední FM s DJs! Vstup zdarma!

    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Warning...
    Shameless Plug:

    You are watching the Home Shopping Network during a bad acid trip, and you realise that it is truly a tool of satan. Playing Suburban Death Squad will help bring you out of this dark hole.

    http://www.purevolume.com/suburbandeathsquad (a.k.a KING VITAMIN)
    BLEESKO
    BLEESKO --- ---
    ZWAHLAWA: jednou jsem je viděl nakoncertě - ženská za bicími + basák, oba američani. působěj v táboře,takže vystupujou často s přidruženejma kapelama (C, Waawe, Some Other Place). ale popravdě, už jsem dlouho nezaregistroval, že by někde vystupovali.
    ZWAHLAWA
    ZWAHLAWA --- ---
    znáte někdo sabot? nemáte někdo mp3?
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    EFHA: Dik za overeni ale furt mi to prijde blbi. Neni to konec koncertu ale pro DJs je to na nic.

    SOMIN: Rikal jsem to stejni kamaradovi o tech kytar. Nevim jestli to tak melo bejt ale byly jsme hned vepredu a mel fakt uchylni sola.
    EFHA
    EFHA --- ---
    maj ted turne ale nak tam neni prostor na prahu (krome toho ty terminy uz byly)

    Wed 04.13.2005
    Vega
    Copenhagen, Denmark

    Thur 04.14.2005
    Westwerk
    Hamburg, Germany

    Fri 04.15.2005
    Postbahnhof
    Berlin, Germany

    Sat 04.16.2005
    Gebaude 9
    Cologne, Germany

    Mon. 04.18.2005
    Ampere
    Munich, Germany

    Tue 04.19.2005
    Fri-Son
    Fribourg, Switzerland

    Wed 04.20.2005
    Rolling Stone
    Milan, Italy
    GRAMEC
    GRAMEC --- ---
    Echoboy: Low maj bejt na sedmicce jsem slysel, jestli to teda uz neprobehlo.
    SOMIN
    SOMIN --- ---
    ANIMAMVNDI: P.P. opravdu sqělá uchylárna ... nevím jestli se mi to zdálo, ale kytara celou dobu nebyla slyšet ... na cd je celkem hodně slyšet .... i like sushi :o)
    ECHOBOY
    ECHOBOY --- ---
    od low doporučuju album things we lost in the fire
    EFHA
    EFHA --- ---
    ANIMAMVNDI: mestskej urad nic neposral. proste se majitel roxy a.s. (tj. linhartova nadace o.p.s.) rozhodl ukoncit vsechny akce v 22.00 coz znamena utrum pro patkove a sobotni kalby. zadna skoda imho, koncerty a free mondays (do 22.00) pokracuji podle planu.

    slowdive byli skveli, doporucuju bestofkove 2cd "catch the breeze" a 2cd cover verzi od morr music "blue skies an' clear". ze stejneho soudku pak low, kteri na rozdil od slowdive jeste funguji a letos vydali vybornou desku "the great destroyer" (na subpop)
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Taky jsem slysel vcera nestani zpravy o Roxy... nemuzu verit ze ten mestkej urad to tak posralo.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    GRAMEC: Jo, Slowdive je super kapela.

    Papaya Paranoia byla jeden z nejuchylnejsich veci co jsme kdy videl. Hlavne kdyz Japonka se snazila mluvit cesky anebo ucila vsechni jak rict "I miss you" japonsky.
    GRAMEC
    GRAMEC --- ---
    tahle pisnicka od Slowdive je podle me nadherna :)



    Slowdive - When the sun hits
    PATJA
    PATJA --- ---
    ANIMAMVNDI: Mám pocit, že na jejich oficiálních stránkách je už hoooodně dlouho napsáno něco ve smyslu "jsme teď ve studiu" nebo "pracujeme na nové nahrávce". To že to tam bylo napsané samozřejmě neznamená, že tomu tak skutečně bylo :)
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    PATJA: Mm... nevim jestli portishead vyhlasili pred osm let ze na neco pracujou. Vyhlasili to asi pred dvema mesicema.
    PATJA
    PATJA --- ---
    ANIMAMVNDI: To Portishead taky a už je to skoro osm let :)
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    PATJA: Nebyl ani vyhlasen release date. Pracujou na necem, to je jediny co se vi.
    PATJA
    PATJA --- ---
    Vyšlo už nové album Sneaker Pimps? Mělo už dávno vyjít, ne?
    ZERO
    ZERO --- ---
    joa 5.5. sou v 007 the paper chase....jentak mimochodem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam