• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ECLIPSEPřírodní katastrofy - zamětřesení, záplavy, bouře...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FATALLUBA: rad bych pomoch ale mam pocit ze nemam jak :) tak az neco bude, dejte vedet, pomuzu aspon vstupem
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    OK...a k tématu by něco nebylo?
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    prosím vás,kdokoliv, kdo by chtěl s námi podniknout benefit undergroundového hudebního umění,ať se mi ozve do pošty.Dík
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    a taky to není žádná pomsta maminky zeměkoule, kdyby se tyhle věci neděly (jako posuny nebo sopky) tak by brzy byl s planetou amen, do pár týdnů by z nás byli rampouchy.... jaksi je to bohužel normální činnost naší planety, která má jádro, která má atmosféru, díky těmhle věcem tu život je.... takže hippysácký naříkání je zcela zcestný... a jestli chcete klidnou vyrovnanou planetu s vyrovnanou karmou, máme tu pro vás mars, jen doporučuju deky a opalovací krém (tak 400)....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    je to desny, ale mam pocit ze jich asi z tech 33 bude dost mrtvych, protoze si nedovedu predstavit, ze bych tam byl, prezil to a nesnazil se JAKKOLIV oznamit muj stav rodine .. a chapu ze nemaj v kazdym byte telku, ale rozhodne se ta zprava musela rozsirit skoro okamzite vsude..
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    O dvanáct jmen se v neděli zúžil sobotní seznam čítající 45 českých občanů, kteří se po zemětřesení v jihovýchodní Asii stále neozvali svým blízkým ani českým úřadům. Pohřešováno tak zůstává 33 Čechů. Pátrání bude pokračovat až ráno. Novinářům to oznámil ministr zahraničí Cyril Svoboda.
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    a jinak jeto trochu novinářská kachna, mrtvích zvířat tam plove docela dost......
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RAVENUN: pokud te nicim neprekvapi, tak se ti divim, ze nad nim ztracis cas. Ten cernej humor byl samozrejme myslen tak, jak tomu bylo v prispevcich pred tim nez si sem napsal co si sem napsal, zadny morbidni zvrhlosti. Podle mne delas proste uplne zbytecny vlny..
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    ja teda jsem pejskař a třeba náš psejk hrozně vyšiluje, když jsme chtěli jít na vyhlídku, docela vysoko, nebo líst po skalách a tak, prostě se mu to nelíbilo...
    a věřím tomu, že psi si toho všimli - voni na to maj čuch....
    otázka je, kolik ale tam lidí chová psy....
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    FIFI: pochybuju.... člověk si nevšimne že něco piští v příkopech u silnice a v rourách kanalizace....... to by krysy museli běžet po asfaltu, aby to někoho trklo....
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    FIFI: Záběry nevim, ale v Mladý frontě psali, že zvířata se vytratili ještě před vlnou.... psali i o těch krysách.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ECLIPSE: byl bys tak nadrzenej a plnej adrenalinu ze by sis zadnejch krys nevsim, stejne jako ty lidi co je taky nezaregistrovali :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    fakticky jsou nejaky zabery, jak krysy utikaj od more a lidi se na more jdou podivat?

    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Jak řikam, netušim, co bych dělal já v jejich situaci. Ale vim, že tesně po bouři jsem taky metrovým vlnám neodolal. I když ty krysy by mě asi taky hodně znervózněly. Minimálně do vyššých pater hotelu bych se asi uchylýlil. Ale uvědomte si, že to byla otázka minuty dvou.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: surf by ti byl platnej asi tak jako Sri Lance Vir_kennyho bagety, voe ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ECLIPSE: nemam cnn..

    DRAGON: no kdybych stal na plazi tak bych instinkivne taky zdrhal...pokud bych samozrejme nemel surf.. :DDDDD
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ECLIPSE: to zajiste, ale ja reagoval na toto:
    Protože netuší, že se žene rychlosí 750 km/h a že má deset metrů...
    TOMMICK
    TOMMICK --- ---
    FATALLUBA: no jako mam vedle sebe maldou frontu ze ctvrtka minulyho tydne a tam uvadeji prilivove vlny - tsunami a to nevznikne jinak, nez ze zemetreseni (meteorit ci pad ledove steny ci sopky to nebyl)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: no jo, ty bys videl jak zdrhaj krysy a vzal bys do zajeci misto toho, aby ses podival na neco, co te magicky pritahuje a jeste si to v zivote nevidel, co? No ja rikam rovnou, ze bych mozna nestal na plazi, ale do vnitrozemi bych rozhodne nebezel, ja bych tam asi zarval.
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    KOUDY: Ten videozáběr na CNN dávají pořád...koukni se tam, jsou tam i horší.... :((
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam