• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEFERTIVery Foreign Affairs 20.3.2010 Peverelist (UK) @ Cross Club
    BEEJBI
    BEEJBI --- ---
    RAVEBOY: hlavne myslim, ze by sa na kazdom SHQ malo otvarat a zatvarat tymto nesmrtelnym songom ;) http://youtube.com/watch?v=RZY6LOTr-hI
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    RAVEBOY: Jsem pro to udělat minimálně na jednom SHQ. (já osobně vydržim hltat tak max tři hoďky:)))

    RAVEBOY/PIANKKO FOREVER
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Jojo, nemusí to bejt úplně tvrdej koncept, ale přece jenom je to kurevsky přehlížená škatulka.

    Teď by to ještě chtělo názory dotyčných zasažených...

    RINGS OF SATURN/LAST ACTION HERO
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    to byl nazor z pohledu navstevnika... :)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    osobne fandim spíš rozmanitosti, tohle mi prijde jak navod na zabrednuti do stereotypu (nic proti zminovanym jmenum, to chran buh!), spis bych fandil systemu "pokazdy jinak, zvukově barevne a pokud mozno progresivne"...
    BEEJBI
    BEEJBI --- ---
    source direct, 4 hero, photeka a pod si dam vzdy rad, takze chodte do toho :) (aj ked mna si sa zrovna nepytal co?) :))
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Ty vole právě jsem dostal nápad, a sice v prdeli se drápat.

    A pak mám ještě jeden - co takhle dolní stage na SHQčkách do budoucna koncipovat jako "golden era drum'n'bass '94 - '98" ve stylu Source Direct, Hidden Agenda, Photek, Goldie, 4 Hero, ranej Optical, ranej Dillinja, ranej Doc Scott atd? K dubstepu, obzvlášť tomu abstraktnímu, se to skvěle hodí - má to k tomu vlastně hudebně blíž než breakbeat nebo elektro, zároveň je to snad jediná odnož elektronický taneční muziky, která by si časem zasloužila místo v hudebních čítankách ... a hlavně většina (všichni?) z nás tenhle směr žere, nebo ne? A kdy jste ho naposled slyšeli na párty?

    Nechci to dělat formou ankety, vyjádřete se prosím všichni do debaty.

    INTELLIGENCE/BROUGHT TO THE SURFACE OF CONSCIOUSNESS
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    WILD_A: tím líp, jsem zvedavej a tesim se jak svina :)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    BROTHER: Moje zkusenost je spis opacna, ale mozna sem jen mel stesti nebo ty smulu ...
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    ANS: jak kdy, rád určitě, ale zase všeho moc škodí, mam to radši rozmanitější...

    WILD_A: kdyz jsem na nem byl naposledy, tak mi to tak trochu prislo a myslim, ze nijak neprehanim...
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    BROTHER: Proc by to melo bejt do deep reggae? mala takhle prece nehraje.To ze na uvod pousti nesmrtelny klasiky aka augustus pablo, burning spear apod je jina vec.
    ANS
    ANS --- ---
    ty nerad deep reggae?
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    ja se jen trosku bojim aby to nebylo prilis do reggae, mam to radsi vic rozmanity...
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    LORENZO: Takze bez Cokiho? Skoda, kdyz hrajou dohromady tak me bavej vic.
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    FRESHAIR: njn ja vim, ale ja jim zase tak nedavam zabrat... :)

    ABU: až zase ucítím ty nejjemnější vibrace dub music na svych kulkach a trochu si zmasakruju plice/mozek... :)

    LORENZO: no skoda, videt je komplet mohl byt velkej zazitek... i tak ale nepochybuju, mala byl minule sam o sobe supr, myslim, ze to bude zas velky i když možna ne tak zvukově barevny jako kdyby byli komplet... na pokese sem moc zvedavej :)
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    Takže dorazí Mala a Pokes. Klukům to teď hromadně neklape úplně nejlépe.....

    Ale myslím, že i tak to bude skvělé....
    ABU
    ABU --- ---
    BROTHER: a na co se tak tesis:P ?
    NAILER
    NAILER --- ---
    :DDD
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    BROTHER: mezery mezi akcema slouzi k regeneraci usi tak nechvatej:)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    chjo, at uz je 18.1... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam