• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEFERTIVery Foreign Affairs 20.3.2010 Peverelist (UK) @ Cross Club
    ANS
    ANS --- ---
    no dobre, to bylo mysleno jako nadnesene, ale na cesky pomery to trochu sedi. moc lidi nema takovej prehled, aby se tomu jenom smali. ja taky ne. jasny ze uz tu vsechno bylo, ale v tomhle pripade mi to experimentovani a absorbovani vlivu pride o dost svobodnejsi, nez kdybych se snazil o to sami a chtel to vydavat za drumnbass. ale kdyz tady slo teda o tu reflexi okolniho sveta a hlavni kredit v tyhle muzice davas sonofilum co makaj na vyvoji syntaku , tak sme zase u konzumu a velkejch firem ne? diky temhle nastrojum muzes tvorit hudbu co mas rad a klidne s ni proti velkejm korporacim i "bojovat". trochu kruh asi.
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Ale dubstep neni neslýchanej :-D Šedesátkový jazzmani, sedmdesátkový dub-reggaečkaři a osmdesátkový industriálisti se dubstepu smějou :-D Jediný, co se v "taneční hudbě" furt mění je akorát zvuk, a kredit bych v tomhle dal když už někomu, tak sonofilům pracujícím pro výrobce synťáků a né sedmnáctiletejm zhulenkám, kterejm máma koupila počítač...

    MAKE LOVE/RB
    ANS
    ANS --- ---
    teda mozna sem mimo, ale shq sem ani nikdy nepovazoval za druh akci jak pise rb (typu turbovka s thorpem). spis mejdan a zabava pri poslechu neceho neslychaneho, coz je imho reflexe okolniho sveta, z kteryho ta muzika je, vic nez cokoliv jinyho. (nerikam, ze to tak je nejlepsi)
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Já se asi definitivně zdržim účasti... nějak se mi nelíbí, jakym směrem se celá ta akce ubírá - chodí tam čím dál tím víc lidí, který si celej život akorát fetišizujou aktuální "progresivní" styly, nebo maj hudební akce jako záminku k tomu se zchlastat a vyfotit se do fotoreportu s vyplazenym jazykem. A propagace je směřovaná přesně na tenhle typ lidí - což zpětně ovlivňuje tu akci jako takovou.

    Já mám zázemí v old-school pojetí soundsystémů, nejdůležitější je pro mě kultura reflektující okolní svět, společnost, umění, politiku, ekonomiku - a né eskapismus ve formě hudby jako "nástroje zábavy"... a po víkendu zpátky do reklamek, bank, obchodních oddělení, programátorskejch sekcí buržoustskejch firem... protože je vlastně přece všechno "v pohodě"...

    Tudíž už posledních pár akcí vlastně nevim, co tam dělám - to není nesouhlas, ale spíš potvrzení toho, že jsem jinde... takže asi jdu ztohoven...

    LOVE & PISS/KKK
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    Tak pánové:
    Nailer - tři věty k Moving Ninja
    Matoa - tři věty k Mac Koall + dvě k Valoovi
    zkusme definovat styly, které zazní a jak se rozdělí stage. Tworbo začne makat na plakátu, takže navrhuji text na druhou stranu, ke každému projektu, webovky. Napadá někoho něco?
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    Tak Yukimura dá taky..
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    tesim se
    ANS
    ANS --- ---
    e tos toto by stalo za omerkunti asi :)
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    Doplňujme info zde, již veřejně.
    http://crossclub.cz/program-detail/393/
    Dnes bych potřeboval vše potřebné pro plakát....
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    Paráda. díky.
    ABU
    ABU --- ---
    sit beru ze 100% zpet, zda se, ze tenhle tah bude majstrštyk:o)
    ABU
    ABU --- ---
    sit
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    Tak Autopilote na 28. nakonec nevyšli. Potřebujeme zpunktovat něco během dneška...
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    tes la rok to by byla teda lahudka!
    ABU
    ABU --- ---
    no my sme do ctvrtka do noci zasekany:(
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    ve stredu mam cas, to bych mohl, ve ctvrtek muzu do 6 vecer
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    28.3. bude shůdnější...
    Mohli by jste dorazit teď ve čtvrtek do crossu.. Nebo zítra?
    ABU
    ABU --- ---
    vi nekdo neco o 29.3. ...?
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    ANS: supr:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam