• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEFERTIVery Foreign Affairs 20.3.2010 Peverelist (UK) @ Cross Club
    ANS
    ANS --- ---
    hmmm, to by si mohli dat spolu jazzsteppa a djunya, to by koncepcne ladilo .)
    ABU
    ABU --- ---
    hm!
    CDJ_FRANILL
    CDJ_FRANILL --- ---
    v cevnu jede djunya tour po eu
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    http://www.myspace.com/jazzsteppa bychom mohli pozvat:)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    ABU: :)))
    NAILER
    NAILER --- ---
    FRESHAIR: si mel prijit a neco rictz :P
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    CARLOSITO: :))

    koukam, ze spunty nejsou spatnej napad:) mohl bych je nechat vyrobit v Cine chlapci:) co?
    ABU
    ABU --- ---
    a todle taky dobrej perex:

    18.4.08 bylo težké rozhodnout se kam jít. Vybral jsem si doprovazet Jasona Kohnena aka Bong-ra, ktery přiletěl kvuli mlze se značným zpožděním, ale s klidem stihl rozsekat svými dvěma live sety Cross v Praze a dvacátou jubilejní Bassinfection v brněnském klubu Favál. Pokud se vám zdaj fotky trochu crazy, tak je to asi tím, že jsem dost hulil.

    http://www.poslouchej.net/fotky-Fotky-ze-Sound-Headquarters-a-Bassinfection-1061-1.html
    CARLOSITO
    CARLOSITO --- ---
    take jsem se zucastnil tohoto bassmomentu a tak me napadlo: pred vstupem na plac by kazdy poctive vyfasnul spunty + sluchatka, wataz by se prestala uvadet v kilech, ale v megach a konecne by zas v tekno scene o neco slo!;DDDDDD zas by bylo ceho se bat.......
    ABU
    ABU --- ---
    FRESHAIR: esteze sme byli na druhe strane... Spunty by nebyly spatny (promo):DDD
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    za par let budou fanousci SHQ hluchy:) u vstupu bych rozdaval spunty s logem SHQ:)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    ale teda na uši bacha! :)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    vášeň si holt žádá obětí... :)
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    BROTHER: mno kdyz hral nailoza s buaem tak mi vykrvacely usi, ale stejne jsem tam zustal:)
    ABU
    ABU --- ---
    jj, zvracet se musi!
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    jednou jsem si z toho masaka-bass-brnění i málem ublinkl :))
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    FRESHAIR: jsem, ale malem jsi me zabil :D, preci jen jsme ses tim v ten vecer zrovna nemazlili a hojně konzumovali, takže když jsi začal hrát a vyvádět s basovou linkou, opakovaně jsem se málem pokakal, chvilema ta psycho-basa byla fakt na zbrojni pas :)
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    BROTHER: a ty jsi v poradku?))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam